Narlıdere Life

Ege ile Ece çocuklarla buluştu

Ege ile Ece isimli çocuk kitapları, Balçova Kipa – The Play Barn’da düzenlenen imza gününde çocuklarla buluştu.

Yazar ve illüstratör Özge Mardi Bayar  tarafından kaleme alınan, Dörtgöz Yayınları tarafından yayımlanan Ege ile Ece isimli çocuk kitapları imza günü, Balçova Kipa – The Play Barn’da düzenlendi.

 

Ege ile Ece karakterleri ile tanışan minikler, yüz boyama, atölye çalışmaları, resim yapma ve sürpriz hediyelerle unutamayacakları bir hafta sonu geçirdiler. Çocuk kitapları karakterleri resimleme konusunda uzman unvanına sahip yazar Özge Mardi Bayar’ın aynı zamanda Photoshop ve Dijital Fotoğrafçılık alanlarında da kitapları bulunuyor.

 

Özge Mardi Bayar

1981 yılında doğdu. Göztepe Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümü yetenek sınavını 1.’likle kazanarak eğitimine başladı. D.E.Ü. Güzel San. Eğitimi Böl. Resim Öğr. A.B.D. Grafik Tasarım Böl. Mezunudur. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı. Dokuz Eylül Ünv. Eğitim Bilimleri Enstitüsü Yüksek Lisans Programı “Çocuk Kitapları Resimlemede Karakter Yaratma” tez araştırması vardır. Vectorel Studio’da Reklam Sanat Yönetmenidir. VS Magazin Online dergisinin Görsel Yayın Yönetmenidir. Grafikerler Meslek Kuruluşu üyesidir. D.E.Ü. Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim Öğretmenliği A.B.D.Grafik Tasarım Bölümünde  Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı. Videmy.com online tasarım eğitimi platformu kurucusu ve eğitmendir.

Yorum ekle

Bizi takip edin!

Kültür - sanat ve gayrimenkul haberleri için bizi takipte kalın.

0 553 703 54 33

/* ]]> */