Stor ve zebra perde temizliğini dert etmeyin!

Perdeler evin olmazsa olmazları! Dekoratif olarak tamamlayıcı olmalarının yanı sıra, evi hem güneş ışınlarından koruma hem de mahremiyeti sağlama açısından perde kullanımına dikkat ederiz. Son dönemde estetik kaygıların giderek artıyor olması, her dekorasyona uygunluk sağlanabilmesi açısından, çok farklı modellerde ve desenlerde perdelerle karşılaşmaya başladık. Perdelerin dekorasyonumuza olan uygunlukları keyif veriyor olsa da, temizlikleri için aynı şeyi söyleyebilmek mümkün olmuyor. Evde perde temizliğini gerçekleştirmek oldukça zahmetli bir işlem olduğu için, perde kuru temizleme hizmeti herkes için kurtarıcı haline geliyor.

Geleneksel temizlik yöntemlerini kullanarak perde temizliğini sağlamak, onu riske atmak anlamına gelir. Bugün perdeler için özel temizleyici ürünler de çıkarılmış olmasına rağmen, çamaşır makinesinde yıkanan perdeler, hasar görüyor ve yeni görünümlerini kısa sürede kaybediyorlar. Özellikle hassas kumaş yapısına sahip olan modeller, ne kadar düşük bir ayarda yıkanırsa yıkansın, deforme olmaktan kurtulamıyor. Perdeler için en sağlıklı çözüme ulaşmanın yolu da, kuru temizleme olanaklarından yararlanmak oluyor.

Perde yıkamak da, ütülemek de oldukça zahmetlidir. Çok fazla zaman alan işlemler olduğu için çoğu zaman temizliği ertelenir. Ancak düzenli olarak yıkanmayan, belirli bir temizlik periyodu olmayan perdeler, zaman içerisinde toz ve kir nedeniyle renk değişikliğine uğrarlar. İs oluşumundan kaynaklı renk değişimi, çamaşır makinesinde yıkamakla geçmeyeceği için, profesyonel çözüm gerekir. Bu da perde kuru temizleme uygulamasını işaret eder. Perdenin her daim beyaz, parlak ve yeni gibi görünebilmesini sağlamak açısından kuru temizleme çözümleri tercih edilmelidir.

olarak, geniş şube ağı ve profesyonel hizmetiyle, perde kuru temizleme uygulamasında da en iyi sonucu garanti ediyoruz. Perdeleriniz evinizden söküp takma hizmetine ücretsiz olarak kapıdan kapıya kuru temizleme olanağından yararlanılabilir.

Yapacağımız sayfada özellikle dikkat çekmek istediğimiz bir konu var stor ve zebra perde temizliği, sayfanın uygun bir yerine önemli not gibi kalın yazı ile

“stor ve zebra perde için bilgi alınız 238 14 77”

 

 

 

 

 

 

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like