Türkiye’nin en büyük çocuk festivali İzmir’de

Çocuk üzerine en deneyimli etkinlik firması olan 4Team Organizasyon İzmir’in en hareketli ve eğlenceli festivali İzmir Çocuk Fest ile Türkiye’nin en büyük çocuk festivalini düzenliyor. Festival 11-12 Mayıs tarihlerinde İzmir Arena’da düzenlenecek.

Bugüne kadar Türkiye çapında onlarca festivale imza atan İzmir’de gerçekleştirdiği yüzlerce çocuk etkinliğinin yanı sıra Türkiye’nin tek Expo’su olan Expo 2016 Antalya’nın tüm çocuk etkinliklerinde hizmet vererek toplamda 2 milyon çocuğu eğlendir 4Team Organizasyon İzmir Çocuk Fest ile Türkiye’nin en büyük çocuk festivaline imza atıyor.

Aktiviteler, söyleşiler , workshoplar ve çocuk aktivite alanları anlamında İzmir’in şimdiye kadar gördüğü en büyük çocuk festivalinde katılımcılara ve ziyaretçilere unutamayacakları bir festival yaşatacaklarını söyleyen Ali Kolcu, “Festivalimizde çocuklara yönelik ürün ve hizmet üreten firmaların tanıtım ve satış standları olacak. 16 bin m2 açık alan 2 bin 200 m2  kapalı alanda çocuklar için atölye ve konsept grup çalışmasının yanında ayrıca aileler için workshop alanı, seminer alan, performans sahneleri olacak. Onlarca  şişme oyun parkı, karnaval çadırları, bisiklet parkurundan tutun da çocuklara yönelik onlarca etkinliğimiz olacak. Bugüne kadar edindiğimiz bütün deneyimleri bu festivalde kullanacağız. İddia ediyoruz Türkiye’nin en iyi çocuk festivalini yapacağız. Antalya’dan ve İstanbul’dan çocuk show grupları, İstanbul’dan 2 çocuk müzikali gelecek. 3-16 yaş grubuna hitap eden fenomenler ve Yotuberlar gelecek. Festivalde palyaço, masal kahramanı , maskot ,jonklör, ilizyonist, pandomim vb yerli ve yabancı performans sanatçılarından oluşan 50 kişilik bir animasyon ekibi olacak” dedi.

Festivalde neler var?

4 Ayrı Sahnede Toplam 60 adet gösteri

74 adet firma aktivitesi veya ürün dağıtımı

Tamamı kurumsal firmalardan oluşan tanıtım stantları

Anne ve Babalar için 2 adet seminer alanı

Anneler için 1 adet Workshop alanı

Çocuk Aktivite Alanları;

– Lunapark Alanı

– Karnaval Oyun Alanı

– 12 adet Şişme Oyun Alanı

– Workshop Alanı (Arena Kapalı Alan)

– Konsept Grup Çalışması Etkinlikleri

– Firma Stand Aktiviteleri

– Maskot ve Animasyon Ekipleri

– Fotoğraf Çekim Köşeleri

Youtuberlar

İmza Günleri

Söyleşiler

Yarışmalar

Dans Grupları

Müzik

Ritm Grupları

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like