Huzurun Adresi: Villasaray

Villasaray’da mutlu bayramlar

Türkiye’nin en prestijli tatil beldeleri arasında yer alan Çeşme’de, sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir Ramazan Bayramı tatili için Villasaray sizi bekliyor. Pandemi döneminde “Sağlıklı kal, tatilsiz kalma” sloganı ile hizmet veren ve bu anlamda misafirlerinden tam not alan Villasaray, pandeminin hafiflediği bu dönemde de sosyal mesafe kurallarına ve hijyen standartlarına azami uygunluk politikasını sürdürüyor.

Çeşme Ilıca’nın benzersiz atmosferinde kalabalıklardan uzak, sağlıklı, huzurlu ve dingin bir tatil imkanı vaat eden Villasaray, beş yıldız lüksünü, özel villalarında mahremiyeti gözeterek yaşatıyor. Geniş havuzu ve bahçesini misafirlerinin kullanımına sunan Villasaray, farklı ve ayrıcalıklı bir bayram tatili arayanların ilk adresi olmayı da sürdürüyor.

Ilıca’nın tüm doğal güzelliğini misafirlerine yaşatan Villasaray’ın, özel lux villa, delux villa, vip villa, standart villa ve ekonomik villa olarak ayrı seçenekleri bulunuyor. Çeşme, Alaçatı’ya ise 5 kilometre uzaklıkta bulunan Villasaray, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, snack bar, fastfood, mini market, cafe ve park alanlarıyla misafirlerine unutamayacakları bir tatil imkanı sunuyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like