TV8 de Perhiz Yaparken Lahana Turşusu Yemek

TV8 deki Gerçeğin Peşinde programını beğenerek takip ediyorum. Serap Paköz ekranların en iyi sunucularından bu kesin ve net kimse itiraz edemez, kadın ekrana da çok yakışıyor ayrıca.Programın ekibi de doktorundan , avukatına , muhabirinden , yapımcısına kadar başlı başına uyum içinde ve kaliteli.

11 senedir çözülmeyi bekleyen Tuğçe ve Büşra  cinayeti de bu programın sayesinden  çözüme kavuştu.Yani kısacası kriminal programlar içinde Müge Anlı’nınki ile gerçekten bir şeyleri sonuçlandırmak topluma olumlu mesajlar vermek için ideal bir program.

Fakat beni tek rahatsız eden şey Gerçeğin Peşinde programının hemen bitiminde ekrana gelen İzdivaç programlarını kullanarak dizi sektörüne kapağa atanların toplaştığı ve içinde şiddet, mafia tarzı hareket ve konuşmaları barından Aşk-ı Roman diye bir günlük bir dizinin yayına girmesi!

Şimdi adama demezler mi “bu ne perhiz bu ne lahana turşusu”diye…

Sen kalk 3 saat cinayetleri çöz , şiddete karşı çık sonrada  ardından hayatın şiddet üzerine kurulmuş hali ile sözde komedi dizisine ekrana sür!…

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Mutlu Yıllar!

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde, yaşattığımız tüm olumsuzlukları geride bırakıp yeni yıla umut dolu başlamak için, 2022’yi…