Serinleten Kurs

Serinleten Kurs

Güzelbahçe Belediyesi’nin başlattığı yüzme kursu büyük ilgi görüyor.

Yaz sıcağında serinlemek isteyen çocuklar, bir yandan eğlenirken diğer yandan da öğreniyor. Güzelbahçe Belediyesi’nin yaz spor okulları çerçevesinde açılan yüzme eğitimine 50 öğrenci katılıyor. UNIVERSIADE oyunları için yapılan Olimpik Yüzme Havuzu’n da eğitim veriliyor. Çocuklar deneyimli yüzme eğitmenleri ve cankurtaran gözetiminde havuza giriyor. Çocukları spora yönlendirmek ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak için belediyenin her türlü imkânını seferber ettiklerini söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Spor sayesinde çocuklarımızı sokaklarda boş gezmekten kurtarıyoruz. Olimpik havuzda verilen yüzme hariç tüm spor ve sanatsal amaçlı kurslarımız ücretsiz. Çocuklarımızı evden servisimizle alıp sonra tekrar servisimizle evlerine bırakıyoruz. 4-17 yaş arası tüm çocuklara, deneyimli hocalarımızla yüzme eğitimi veriyoruz” dedi.

Güzelbahçe Belediyesi Yaz Spor Okulları bünyesinde yüzmenin yanı sıra futbol, voleybol, basketbol, tenis, zumba, yoga, aerobik, plates, tai chi, aerobik, çocuk yogası ve çocuk zumbası gibi spor kursları büyük ilgi görüyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

EKMAS MAVİŞEHİR

EKMAS Mavişehir projesi butik bir proje olup ; toplamda 51 daireden oluşuyor. Temelden itibaren tek bloktan oluşan ama…
Devamını oku...

Evde yılbaşı…

Dekordan ikrama 8 adımla evinizi yılbaşına hazırlayın 2019’a sayılı günler kaldı, yılbaşı heyecanı evleri sarmaya başladı. “Bu yılbaşı…