İzmir’in iş ve cemiyet hayatı, Türkerler Holding’in yılbaşı balosunda buluştu

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden biri olan ve Ege Bölgesi ile İzmir’e yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Türkerler Holding, şehrin iş dünyası ve cemiyet hayatını erken yılbaşı balosunda buluşturdu.

Oktay Tabur, Hüseyin Aşkın, Erkan-Burcu Özkaya

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in ev sahipliğinde Swissotel’de düzenlenen yılbaşı balosuna, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Yaşar Holding YKB Selim Yaşar, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, Zeliha- Muharrem Toprak, Medikal Park Başhekim Yardımcısı Dr. Zeki Hozer, Ozan Balaban, Berna- Deniz Sipahi gibi iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı.

Ceren Aksan
Hasan-Ezgi Küçükkurt

Osmantan Erkır’ın sunduğu gece, keman virtüözü Ceren Aksan’ın elektro keman performansıyla başladı. Dünyanın en sevilen dans şarkılarını dansçılarının koreografileri eşliğinde yorumlayan Aksan izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Gecede sahne alan Şevval Sam ve Orkestrası, sahnede unutulmaz bir performans sergiledi. Muhteşem Karadeniz şivesiyle dinleyenlerin kulağının pasını silen Sam, teatral şovlarıyla da geceye katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Şevval Sam-Kazım Türker 

Şehrin en merkezi konumunda yükselen Mahall Bomonti İzmir projesinin yanı sıra Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatı ve Ege Bölgesi’ndeki jeotermal enerji yatırımları ile dikkat çeken Türkerler Holding’in düzenlediği gecede Osmantan Erkır, yaptığı kısa sunum ile Türkerler Holding’in Ege Bölgesi ve İzmir’e yaptığı yatırımların altını çizmeyi de ihmal etmedi.

Zeliha-Muharrem Toprak
Ayşem-Reşat Akbaykal, Mehtap Karabina
Semiha Güneş, Pelin Kıyat
Berna – Deniz Sıpahi
Aşkın Yaka – Gamze Karadede – Belkıs Ersan Yaka – ErkanKaradede
Orhan Bayram Çelikkan – Cumhur Ersümer – Kazım Türker –Atilla Sezgin – Aziz Demir
0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like