ADATEPE MART’TA AÇILIYOR

Yatırımları ile göz dolduran, neredeyse her hafta bir tesis açılışı gerçekleştiren Buca Belediyesi, 2019’a hızlı girdi. Yılın ilk 20 gününde iki açılış yapan Belediye, birçok önemli proje içinde gün sayıyor. “Haftada 1 gün değil, her gün yaşayan Pazar alanı” sloganıyla hayata geçirilen, pazar kurulum günleri harici atıl durumda kalan pazar alanlarını spor tesislerine dönüştüren Buca Belediyesi, bölge halkının heyecanla beklediği Adatepe Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’ni 2 Mart’ta Bucalılarla buluşturmak için süratle çalışıyor.

Yatırımlarını ard arda tamamlayıp, kurdele kesme dönemini gururla yaşayan ve neredeyse her hafta bir projenin açılışını gerçekleştiren Buca Belediyesi, inşası devam eden projelere de sürat kazandırdı. Spordan sanata uzanan geniş yelpazede hazırladığı projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Buca Belediyesi, Bucalıları çağdaş pazar yerlerine kavuşturmak için son sürat çalışıyor.

Buca Belediyesi’nin inşası devam eden projelerinden birisi de Adatepe Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri…Belediye fonksiyonları ile Bucalıların beğenisini kazanan Ufuk Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’nin ardından bölge halkının merakla beklediği Adatepe Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’ni tamamlamak için yoğun bir tempoya girdi.  “Haftada 1 gün değil, her gün yaşayan Pazar alanı” sloganıyla projelendirilen, pazarın kurulmadığı günlerde spor tesisi olarak değerlendirilecek olan Adatepe Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri, kafalardaki klasik pazaryeri anlayışına yeni bir boyut getirecek.

Adatepe Kapalı Pazar Yeri 2 Mart’ta hizmete girecek

Bucalıların ve pazarcı esnafının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek unsurlar barındıran, bölge halkının uzun yıllardır heyecanla beklediği Adatepe Kapalı Pazaryeri 4.460 metrekare alana inşa ediliyor. İçerisinde 235 Pazar tezgahı alanı, 150 araçlık otopark, zabıta amirliği, depo, mescit, wc ve bebek bakım odasının yanı sıra hemen yanında modern çocuk oyun alanları sportif alanlar ve yürüyüş yolu yer alan Adatepe Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri ve rekreasyon alanı 2 Mart’ta faaliyete geçecek.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Sevgi arsızı

Birine sevginizin tümünü sunmak, asla sizi de ayni şekilde seveceğinin garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin. Sadece sevginin karşıdakinin…