EMİTT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda…

AAltın Yunus Çeşme Resort & Termal Otel, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT’e katılıyor.

2019 yılında 23’üncü kez düzenlenen EMITT Fuarı bu yıl  on salonda, 85 ülkenin katılımıyla gerçekleşiyor. Elli binden fazla ziyaretçi ve yüzlerce turizm merkezinden beş binden fazla katılımcının beklendiği fuar, ülke tanıtımına, turizm sektörünün gelişmesine ve ivme kazanmasına fayda sağlıyor.

Çeşme Altın Yunus, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda 3 numaralı holde B252 numarada yer alan standında sektör profesyonellerini ve misafirlerini ağırlıyor. Çeşme Altın Yunus yetkilileri yeni pazarlara ulaşmak için  iç ve dış pazardan bir araya gelecekleri sektör profesyonelleri ile görüşme ve iş ortaklığı kurma imkanı buluyor.


Özellikle yabancı tur operatörlerinin yoğun katılım gösterdiği fuarda Çeşme Altın Yunus, otel ve hizmetlerinin tanıtımının yanı sıra otelcilik işletmeleri, turizm işletmeleri, tur operatörleri, seyahat acentaları, turizm tedarikçileri, resmi kurum ve kuruluşlar, diplomatik temsilcilikler, etkinlik organizatörleri, akademik kurum ve kuruluşlar ile de görüşerek iş birliklerini geliştirmeyi hedefliyor.  

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like