Büyükşehir, Konak’ta yeni hizmet binası kuruyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak’ın Güney mahallesinde yeni bir hizmet binası kuruyor.  23 milyon liraya mal olacak kompleks, Belediye’nin 8 farklı birimini barındıracak.

Hizmet kalitesi ve hızını artırmak için yeni yatırımlarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, bir daire başkanlığıyla 7 müdürlüğü Konak ilçesi Zeytinlik bölgesinde kuracağı yeni  hizmet binasında konuşlandıracak. Güney Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi’ne ait arazi üzerinde 23 milyon 250 bin liraya kurulacak binanın kazık ve ankraj imalatları ile zemin kat döşeme kalıbı tamamlandı.

Demir imalatları devam eden yeni hizmet binasındaki çalışmaları inceleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe,  Defin İşleri Şube Müdürlüğü, Mezbaha Şube Müdürlüğü, Veteriner işleri Şube Müdürlüğü, Katı Atık Şube Müdürlüğü, İnşaat Atıkları Şube Müdürlüğü,  Sağlıklı Kentler Proje Koordinatörlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü, Gıda Kontrol ve Laboratuvar Şube müdürlüklerine ait ofisler, analiz laboratuvarları ve Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi’nin yer alacağı komplekste ayrıca 85 araçlık kapalı, 18 araçlık açık otopark, 29 adet morg ünitesi ve 40 kişilik personel yemekhanesinin bulunacağını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Konak’taki yeni hizmet binası, yıl sonuna kadar tamamlanacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

“Nostaljik Tramvay”

90. İEF İzmirlileri “Nostaljik Tramvay” ile geçmişe götürecek İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın minyatür tren nostaljisini 90.…
Devamını oku...

Yeni Nesil Ev Otelciliği

Covid 19 hayatımıza girdikten sonra iş hayatımızın değiştiği gibi tatil anlayışımız da değişti. Artık daha az kişiyle temas…