TÜRKBÜKÜ’NDE KARADAN TEKNEYE ÖZEL SUSHİ SERVİSİ!

Processed with VSCO with a4 preset

Geçtiğimiz yaz Bodrum’un favori mekanlarından olan “GANJ TÜRKBÜKÜ” bu sezona ünlü işletmeci Erkan Kara’nın yönetiminde girdi. Pandemi sebebi ile bayramla birlikte açılışı gerçekleşen mekanda, teknelere özel sushi servisi başlatıldı. 

İskele üzeri beyaz kumu ve bohem tarzı ile dikkat çeken mekanda, şezlonglar covid19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uygun yerleştirilirken teknesinden inmek istemeyen misafirleri için de özel sipariş almaya başladı. 

ÜNLÜ SUSHİ ŞEFİ YUNUS SİPAHİOĞLU “GANJ TÜRKBÜKÜ’NDE”!

24 yıl Japonya’da “Japon Mutfağı” eğitimi alan, Taksim’de bulunan Ninja Restoran’nın sahibi, özel sushi şefi Yunus Sipahioğlu’nun yönetiminde teknelere ve mekan misafirlerine hizmet verecek olan GANJ TÜRKBÜKÜ’NE özel 8 farklı çeşit sushi menüsü hazırlandı. 

Bir gün önceden rezervasyon yapılması halinde, ünlü şef Sipahioğlu teknede de hizmet verebilecek.

Türkiye’de gıda sektöründe bir çok restoran yatırımı bulunan Belçikalı iş insanı Onur Sarı’nın satın aldığı “GANJ TÜRKBÜKÜ”, bu sebeple mutfağı ve menü çeşitliliği konusunda da oldukça iddialı. 

Processed with VSCO with a4 preset
Processed with VSCO with a4 preset

TÜRKBÜKÜ GANJ OTİZMİN FARKINDA!

Bodrumda bir ilke imza atan Türkbükü Ganj, duvarlarında otizme dair bilgilere yer vererek ‘Otizmin Farkında, Onların Yanındayız’ dedi. Sezona hızlı giren mekan “Tohum Otizm Vakfı” ile de ortak özel bir farkındalık projesi gerçekleştirdi. Bodrum’da ilk olan “Otizmin farkındayız, onların yanındayız” afişleri, GANJ TÜRKBÜKÜ” nün duvarlarına asıldı. 

Erkan Kara; “bizim gibi kalabalık lokasyonda bulunan mimari tasarımı ile dikkat çeken iddialı mekanların mutlaka bir sosyal sorumluluk projesine destek vermesi lazım. Gençlerin tercih ettiği mekanların bu tarz destekleri yeni nesilin de farkındalığını arttıracaktır.” Dedi. 

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Bebek Melekleri

Anne ve Anne Adaylarının Doğru Ve Güvenilir Bilgi İhtiyacını Karşılayan Platform: Bebek Melekleri Anne, bebek ve çocukların sağlıklı…