Kısıtlama Günlerinde Alışveriş Bir Tık Kadar Kolay

aliagasemtpazari.com Hafta Sonları Vatandaşın Hizmetinde Olacak

Kısıtlama Günlerinde Alışveriş Bir Tık Kadar Kolay

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cumartesi ve Pazar günlerinde de Aliağalılar, kaliteli ve taze gıdaya aliagasemtpazari.com üzerinden ulaşabilecek. Koronavirüs salgınının yayılımındaki artış nedeniyle İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yeni bir karar alınıncaya kadar ülke genelinde hafta sonları; Cuma günleri saat 21.00’de başlayarak Cumartesi ve Pazar günlerinin tamamını kapsayacak ve Pazartesi günleri saat 05.00’de tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. İzmir’in Aliağa ilçesinde de pandemi başlangıcında Aliağa Belediyesi’nin hayata geçirdiği aliagasemtpazari.com kısıtlama günlerinde de vatandaşların hizmetinde olacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cumartesi ve Pazar günlerinde Aliağalılar; kaliteli ve taze gıdaya aliagasemtpazari.com üzerinden ulaşabilecek.

Vatandaşlar, www.aliagasemtpazari.com adresinden sebze, meyve, temel gıda, bakliyat, baharat, kuruyemiş ve yöresel ürün siparişi verebilecek. Saat 17:30’a kadar verilen siparişler, aynı gün içinde 17:30’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün Kovid19 tedbirlerine uygun bir şekilde vatandaşlara ulaştırılacak.

Vatandaşlar, kapılarına kadar gelen ürünlerin ödemelerini ise ister online olarak kredi kartıyla veya kapıda nakit olarak ödeyebilecek.
Kısıtlama günlerinde Aliağa’da gıda ürünlerine erişimi kolaylaştırmak için hizmet veren aliagasemtpazari.com sayesinde vatandaşlar, internet alışveriş platformlarına kıyasla en uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşabilecek. Aliağalılar, Kovid19 tedbirlerine uygun olarak ücretsiz
servis avantajıyla bir tıkla alışverişlerini yapabilecek.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

..Ve perde açılıyor

Büyükşehir’in “Mahalle ve Köy Tiyatroları Festivali” yarın başlıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, kültür merkezlerinde tiyatro eğitimi verdiği gençlerin kurduğu…