Weltew Home’da ‘Premium’ uyku deneyimi…

Ustalıkla zarafeti bir arada sunduğu tasarımlarıyla fark yaratan Weltew Home, yatak grubu ürünleriyle 2021 yılına iddialı bir giriş yapıyor.

Uyku konforunu arttırmak isteyen kullanıcıları için sunduğu Premium Brand yatak modeli, silikonize elyaf parçacıkları ile yatağa ekstra yumuşaklık özelliği katarken, nano teknoloji örme kumaşı ile sürtünmeden kaynaklı elektriklenmeyi de önlüyor. Böylelikle vücutta fazla enerjiden kaynaklı oluşabilecek yorgunluğun da önüne geçmeye yardımcı oluyor. Omurga destek süngerleri ile vücut uyku esnasında desteklenirken, yatak yan bordürleri sayesinde deformasyondan korunarak uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Uyku konforuna hazır olun…

Antibakteriyel özelliği ile güvenli kullanım imkanı veren Weltew Home Premium Brand yatak modeli, ergonomik yapısıyla konfor sağlarken, kuş tüyü kullanılan iç donanımı ile birlikte de son derece keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Weltew Home yurt genelinde 100 mağazası ve satış noktaları ile tüketicilerine ulaşırken, kaliteli ürünlerini yurt dışındaki mağazalarıyla da dünyaya ulaştırmaya devam ediyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like