Müziğin efsane ismi 21 Aralık’ta İzmir’de

Özdemir Erdoğan’dan İzmirlilere yılbaşı hediyesi

Müziğin efsanesi “Özdemir Erdoğan” unutulmaz şarkılarını özel orkestrası ile 21 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde seslendirecek.


“İkinci Bahar”, Bana Ellerini Ver”, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Aç Kapıyı Gir İçeri”, “Gurbet”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “Canım Senle Olmak İstiyor” gibi hayatımızda yer etmiş besteleri, sahibinin sesinden dinlemek isteyen müzik severler 21 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde yerini alacak. Yarım asırlık müzik geçmişiyle dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Özdemir Erdoğan, 24 albümlük arşivi ve sayısız bestesiyle İzmirlilerle buluşacak.


Müziğin efsane ismi 78 yaşındaki Özdemir Erdoğan, 1974’ten itibaren Türk Müziği, Türk Halk Müziği ve diğer etnik müziklerle ilgili çalışmalara başladı. 1984 yılında “Bahar şarkıları” ve “Aşkımız Şarkılarda Yaşasın” albümleriyle büyük ilgi gören sanatçı, sanat alanına sözü ve müziğiyle yeni bir yorum getirdi. Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Almanya, İsviçre ve Fransa’da çeşitli festivallerde Özdemir Erdoğan, müziğin yaşayan efsanesi olarak konserlerini sürdürüyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Kültür & Sanat

Sinemalar Elektrik Savaşları Tür: Biyografi, Dram, TarihYönetmen: Alfonso Gomez-RejonOyuncular: Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult, Katherine Waterston, Tom Holland  The Current…
Devamını oku...

Dijital Sigortacılık Platformu

dijipol.com YAYINDA İhtiyacına göre sigorta yaptırmak isteyenlere, farklı sigorta branşlarında, karşılaştırmalı online çözümler sunan dijipol.com yayına girdi. Zorunlu trafik sigortasından kaskoya,…