BURADA HERKESE YER VAR!

C’MON PEOPLE

İzmir Bostanlı’nın yeni mekanlarından C’mon People, kısa sürede Karşıyaka’nın en gözde markalarından biri olmayı başardı. Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleriyle, zengin nargile ve içecek menüsünü birleştiren C’mon People, 2500 metre kareye yayılan açık ve kapalı alanıyla müdavimlerine ferah ve huzurlu bir ortam sunuyor.

İzmir Bostanlı’da hizmet veren C’mon People, içinde lezzetin, keyfin ve eğlencenin olduğu yepyeni bir konsept… Enfes lezzet kaçamaklarının, eğlenceli arkadaş buluşmalarının, tüm güne yayılan huzurun ve keyfin mekânı olma hedefiyle yola çıkan C’mon People, şehrin gürültüsünü ve stresini geride bırakıp, usta şef ve baristaların ellerinden çıkan enfes lezzetleri deneyimlemek isteyenler için kısa sürede vazgeçilmez bir mekân oldu.

C’mon People’da gün, Türkiye’nin en lezzetli ürünlerinin buluştuğu muhteşem kahvaltı seçenekleriyle başlıyor. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleriyle demlenen kahveler sabahtan akşama müşterilerin keyiflerine eşlik ediyor. Rahat ve huzurlu atmosferiyle öğle molalarının ve akşam yemeklerinin de vazgeçilmezi olan C’mon People’da hayat, tüm güne yayılan lezzet kaçamaklarıyla devam ediyor. Enfes nargile çeşitleri ve zengin içecek menüsü, gün boyu hem keyfinize hem de yemeklerinize eşlik ediyor.

Kısa sürede sadece Bostanlı ve Karşıyakalılar’ın değil, tüm İzmirliler için doğal buluşma noktası haline gelen C’mon People, hizmet felsefesini “misafirlerini enfes tatlarla şımartmak, lezzet ve huzur müdavimliği yaratmak” üzerine kuruyor ve “biz, huzurun, keyfin ve mutluluğun insanları hayata ve birbirlerine bağladığını biliyoruz” diyerek özetliyor.

Genç girişimciler Murat ve Serhat Esen kardeşler, yarattıkları C’mon People markasının hikayesini şöyle anlatıyorlar: “C’mon People’ı, mimarisi, dekorasyonu, menüleri ve sunumuyla 7’den 70’e herkesi kapsayan yepyeni ve elit bir konsept yaratma idealiyle kurduk. Elit olduğu kadar, konfordan ve rahatlıktan da ödün vermeyen ferah ve huzurlu bir atmosferle, misafirlerimizin günün her saati keyifle vakit geçirebilecekleri bir mekân tasarladık. Mekân seçiminden lokasyona, iç mimariden dekorasyona, menü seçiminden sunumlara kadar tüm detayları bu felsefeyle bir araya getirdik. Sonra da C’mon People, yani “Hadi millet!” dedik.Çünkü mekanımızın isminin de kendisi gibi, herkesi kapsayan, davet eden, harekete geçiren, dinamik bir isim olmasını istedik. Tüm İzmirli dostlarımızı C’mon People lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyoruz. Çünkü burada herkese yer var.”

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like