Modda Bulvar’da Teslimat İçin Geri Sayım Başladı

İnşaat, taahhüt, proje yönetimi ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteren köklü firmalardan Ontan İnşaat, 2020 yılında da yatırımlarını sürdürecek. Üç etaptan oluşan Modda Bulvar projesinin ilk etabı eylül ayında teslim edilecek.

Ontan Grup, İzmir bölgesine kazandırdığı; Bornova 414, Bornova Bahçe, Modda Mavişehir, Modda Suites , Modda Bayraklı , Ontan Rezidans, Ontan Manisa ve Modda Bulvar gibi projelerinin yanında Mozambik, Rusya, Azerbaycan, Cezayir, Sri Lanka gibi birçok ülkede de taahhüt çalışmalarını sürdürüyor. İzmir Bornova’da hayata geçirilen Herşey Evinizin Altında sloganıyla Karma konsept ile tasarlanan Modda Bulvar projesinde 500 kişilik kültür ve sanat merkezi, modern sanatlar müzesi, bilim müzesi ve alışveriş merkezleri de yer alıyor. Modda Bulvar Projesi’nin en değerli özelliklerinden ‘lokasyonu’ Modda Bulvar projesinin şehir içi ve şehirlerarası yolların kesişme noktasında. Yeni yapılacak metro hattının projenin önünden geçecek, metro istasyonu ile yeni yapılacak Uçan Yol ‘un projeye 100 metre mesafesi var. Ege Üniversitesi birkaç dakika uzaklıktaki, Point AVM’ye yürüyüş mesafesinde olan Projeye yatırım yapanları İzmir trafiğine takılmadan, yürüme mesafesindeki metro, otobüs ulaşım imkânlarını kullanarak, rahat ve huzurlu bir yaşam bekliyor.

TESLİMAT 2020 EYLÜL’DE

Ürettikleri projelerde kaliteli ve konforlu yaşamın yanı sıra müşterilerine rakamsal ve yaşamsal kazanç fonksiyonlarını gözeterek üretim sağlayan Ontan grup yarattıkları konseptler sebebiyle projeler yurt içinin yanı sıra yurt dışından da yoğun talep alıyor. Toplamda 3 Etaptan oluşan Projede, 1. Etaptaki Kaba yapının tamamlanmış, ince işlerin imalatlarının devam etmekte ve projenin 1. Etabının 2020 Eylül ayında teslim edilmesi hedeflendiği belirtildi.

ALINAN ÖDÜLLER

İzmir’de Modda imzasıyla markalı konut projeleri üreten  Ontan Grup’a  Türkiye’nin en Prestijli gayrimenkullerinin ödüllendirildiği ‘’Sign Of The City Awards’’ 2015 yılında En iyi Rezidans Ontan Bayraklı Projesiyle 2018 yılında En iyi Konut kategorisinde Modda Sutes Projesiyle” ödül aldı. İçerisinde çarşı, müze, konut, ticari birimleri barındıran Modda Bulvar Projesi, “En İyi Karma Kullanım” kategorisinde Premium proje seçilmişti. Bu yıl Modda Bayraklı Projesiyle yapımı tamamlanmış En İyi Rezidans kategorisinde ödül alan firmanın Modda Port Projesi de yapımı devam eden En İyi Rezidans kategorisinde Premium proje seçildi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like