İZMİR’E “HYATT” GELİYOR

ProEXR File Description =Attributes= cameraAperture (float): 36 cameraFNumber (float): 8 cameraFarClip (float): 1e+030 cameraFarRange (float): 1000 cameraFocalLength (float): 30 cameraFov (float): 61.8893 cameraNearClip (float): 0 cameraNearRange (float): 0 cameraProjection (int): 0 cameraTargetDistance (float): 3969.37 cameraTransform (m44f): [{0.165553, 0.866535, -0.470861, 37467.5}, {0.986201, -0.145464, 0.0790429, -851.692}, {-1.49012e-007, -0.477449, -0.878659, 847.735}, {0, 0, 0, 1}] channels (chlist) compression (compression): Zip dataWindow (box2i): [0, 0, 4999, 4999] displayWindow (box2i): [0, 0, 4999, 4999] lineOrder (lineOrder): Increasing Y name (string): “” pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): “scanlineimage” vrayInfo/camera (string): “VRayCam_” vrayInfo/computername (string): “rnd03” vrayInfo/cpu (string): “INTEL/Model:15,Family:6,Stepping:2,Cache:0” vrayInfo/date (string): “13.4.2017” vrayInfo/filename (string): “deadlineStartupMax2014.max” vrayInfo/frame (string): “00000” vrayInfo/h (string): “0” vrayInfo/mhz (string): “0MHz” vrayInfo/noiseThreshold (string): “0.001000” vrayInfo/numPasses (string): “0” vrayInfo/numSubdivs (string): “0.00” vrayInfo/os (string): “Win8.1” vrayInfo/primitives (string): “0” vrayInfo/ram (string): “65424MB” vrayInfo/rendertime (string): ” 0h 0m 0.0s” vrayInfo/time (string): “18:37:11” vrayInfo/vmem (string): “134217728MB” vrayInfo/vraycore (string): “3.25.01” vrayInfo/vrayversion (string): “Internal V-Ray version Adv 3.50.03” vrayInfo/w (string): “0” =Channels= A (half) B (half) G (half) R (half) VRayDiffuseFilter.B (half) VRayDiffuseFilter.G (half) VRayDiffuseFilter.R (half) VRayExtraTex_Map__1.B (half) VRayExtraTex_Map__1.G (half) VRayExtraTex_Map__1.R (half) VRayGlobalIllumination.B (half) VRayGlobalIllumination.G (half) VRayGlobalIllumination.R (half) VRayIlluminance.B (half) VRayIlluminance.G (half) VRayIlluminance.R (half) VRayLighting.B (half) VRayLighting.G (half) VRayLighting.R (half) VRayMtlID.B (half) VRayMtlID.G (half) VRayMtlID.R (half) VRayNormals.X (half) VRayNormals.Y (half) VRayNormals.Z (half) VRayObjectID.B (half) VRayObjectID.G (half) VRayObjectID.R (half) VRayRawTotalLighting.B (half) VRayRawTotalLighting.G (half) VRayRawTotalLighting.R (half) VRayReflection.B (half) VRayReflection.G (half) VRayReflection.R (half) VRayReflectionFilter.B (half) VRayReflectionFilter.G (half) VRayReflectionFilter.R (half) VRayRefraction.B (half) VRayRefraction.G (half) VRayRefraction.R (half) VRayRefractionFilter.B (half) VRayRefractionFilter.G (half) VRayRefractionFilter.R (half) VRayRenderID (uint) VRayShadows.B (half) VRayShadows.G (half) VRayShadows.R (half) VRaySpecular.B (half) VRaySpecular.G (half) VRaySpecular.R (half) VRayTotalLighting.B (half) VRayTotalLighting.G (half) VRayTotalLighting.R (half) VRayWireColor.B (half) VRayWireColor.G (half) VRayWireColor.R (half) Z (float)

Hyatt markasının Türkiye’deki yedinci, İzmir’deki ilk oteli,

Hyatt Regency; İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi’nde açılıyor.

Orjin Grubu’nun, Ege’nin incisi İzmir’de inşa ettiği dünya çapındaki prestij projesi “İstinyePark İzmir” bünyesinde açılacak otel markası belirlendi. 2021 yılında hizmete girmesi beklenen otel Hyatt Regency olacak. 5 yıldızlı, 161 odalı Hyatt Regency Oteli, Türkiye’nin yedinci Hyatt markalı tesisi olacak.

Hyatt Regency İzmir, 85 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, lüks alışverişin yeni adresi İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi’nin önemli bir parçası olacak. İzmir’in Balçova İlçesinde inşa edilen ve şehir merkezine 15, havalimanına 20 dakika mesafede konumlanan Hyatt Regency Oteli ve İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi metro, tramvay ve otobüs duraklarının komşuluğunda yer alıyor.

Hyatt Başkan Yardımcısı Takuya Aoyama, “Türkiye, Avrupa’nın en popüler turistik yerlerinden biri olmaya devam ediyor ve marka ayak izimizi İstanbul’un dışına çıkarmayı amaçlıyoruz. Ülkede prestijli gayrimenkul projeleri geliştirme ve yönetme alanlarında mükemmel bir geçmişe sahip olan Orjin Grubu ile çalışmaktan çok mutluyuz.” dedi.

Tüm odaları İzmir Körfezi manzarasına sahip olacak lüks otel, iş ve tatil amaçlı seyahat edenler düşünülerek tasarlandı ve misafirlerine kusursuz ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunacak. Hyatt Regency İstinyePark İzmir içerisinde restoran ve barın yanı sıra, toplantı ve seminer salonları, Spa ve fitness merkezi de bulunacak. Ayrıca 2 bin metrekareden büyük etkinlik alanı ve balo salonuna sahip olan otel, İzmir’de kurumsal toplantılar ve sosyal buluşmalar için de benzersiz bir seçenek olmaya aday.

Orjin Grubu Eşbaşkanı Zafer Kurşun ise iş birliğine dair: “Türkiye’deki marka varlığını genişleten Hyatt ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hyatt Regency, dünyaca tanınan bir marka.  Türk pazarı ve İzmir şehri hakkında geniş bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, misafirlerimizin beklentilerini de aşan, seçkin bir otel geliştirmemize izin verecek” dedi.

Hyatt Regency İstinye Park İzmir, Park Hyatt İstanbul- Maçka Palas, Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Grand Hyatt İstanbul, Nish Palas İstanbul, Hyatt Centric Levent İstanbul ve Hyatt House Gebze’nin yanı sıra Hyatt markasının büyüyen portföyüne katılacak.

Hyatt Regency markası ve dünya çapındaki işletmeleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.hyatt.com/en-US/brands/hyatt-regency adresini ziyaret edebilir, Facebook ve Instagram’dan ise Hyatt Regency markasıyla bağlantı kurabilirsiniz.

“Hyatt” terimi bu bültende Hyatt Hotels Corporation ve/veya bağlı kuruluşlarından birine veya daha fazlasına atıfta bulunmak için kullanılmıştır.

Hyatt Regency Hakkında

Hyatt Regency markası, seyahatin stresten uzak ve başarı dolu olmasını sağlamakla gurur duyar. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede, cazip lokasyonlarda konumlanmış 195’den fazla Hyatt Regency şehir ve tatil oteli, verimli, kişiselleştirilmiş, birebir temaslı iş toplantılarından enerjik aile tatillerine kadar her durumda ziyaretçilerin buluşma yeri olarak hizmet vermektedir. Marka, kusursuz buluşmalar ve konukların tüm ihtiyaçlarını öngören, müşteri odaklı hizmet için stressiz ortamlar sunar. Verimlilik ve huzur için tasarlanan Hyatt Regency otelleri, çalışma, etkileşim veya dinlenme alanları da dahil olmak üzere cazip mutfak deneyimleri; iş toplantıları için teknolojik altyapı destekli alanlar ve her ayrıntıyla ilgilenebilecek uzmanlıkta personeli ile toplantı ve etkinlik organizasyonları gibi geniş bir yelpazede hizmetler ve olanaklar sunar.

Daha fazla bilgi için lütfen hyattregency.com adresini ziyaret edin. Facebook, Twitter ve Instagram’da @HyattRegency’i takip edin ve #HyattRegency ile fotoğrafları etiketleyin.

Hyatt Hotels Corporation Hakkında

Merkezi Chicago’da bulunan Hyatt Hotels Corporation, 20 önde gelen marka portföyü ile lider bir küresel konaklama şirketidir. 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Şirket’in portföyünde, altı kıtada 60’tan fazla ülkede 875’in üzerinde işletmesi bulunmaktadır. Şirketin amacı, iş kararlarını ve büyüme stratejisini en iyi şekilde gerçekleştirmesi ve en iyi meslektaşlarının ilgisini çekmesi ve elinde tutması, misafirlerle ilişkiler kurması ve hissedarlar için değer yaratması için insanlara özen göstermektir.

Şirket’in iştirakleri; Park Hyatt®, Miraval®, Grand Hyatt®, Alila®, Andaz®, The Unbound Collection by Hyatt®, Destination®, Hyatt Regency®, Hyatt®, Hyatt Ziva™, Hyatt Zilara™, Thompson Hotels®,  Hyatt Centric®,  Caption by Hyatt, Joie de Vivre®, Hyatt House®, Hyatt Place®, tommie™, Hyatt Residence Club® ve Exhale® markaları dahil olmak üzere, oteller, tatil köyleri, markalı konutlar, tatil mülkleri mülkleri ve fitness ve spa merkezlerini kendi geliştirir, işletir, yönetir, franchise eder, lisanslar veya hizmetler sunar ve değerli üyelerine ayrıcalıklı avantajlar ve ayrıcalıklı deneyimler sunan World of Hyatt®loyalty programını yürütür.

Daha fazla bilgi için lütfen www.hyatt.com adresini ziyaret edin.

Orjin Grubu Hakkında

Orjin Grubu, ticari faaliyetlerine 1980’lerin başında deri giyim  ve konfeksiyon üretimi ile başladı. Ağırlıklı olarak ihracata yönelik bir anlayışla faaliyet gösteren Orjin Grubu, uluslararası lüks markalar için yüksek kaliteli deri ve kürk ürünleri üretmiştir ve halen üretmektedir. 1990’larda Orjin Grubu faaliyet alanına Gayrimenkul Yatırımlarını ekledi. Halen Orjin Grubu, ağırlıklı olarak alışveriş caddelerindeki tarihi binalar, otel, ofis ve İstanbul’un farklı konumlarındaki lojistik binalarından oluşan büyük bir gayrimenkul portföyüne sahiptir. Orjin Grubu’nun en tanınmış yatırımı, ICSC – Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından 2009 yılında Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi olarak ödüllendirilen İstinyePark İstanbul Alışveriş Merkezi Projesi’dir. Orjin Grubu halihazırda toplam 425 milyon ABD Doları yatırımla İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi ve Otel Projesi’ni geliştirmektedir. Hyatt Regency İzmir İstinye Park, İzmir’deki karma kullanımlı işletmenin otel bileşeni olacaktır.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Kadehler

Masalarımızın en gösterişli detayı , içindeki içeceği  ile adını alan tutuşumuz ile anlam kazanan bardaklar… İçinde sunulan içkinin…