Yılbaşı Şıklığı

2017’ye yaklaştıkça yılbaşı için elbise seçimi daha stresli hale geliyor. Zaman daralırken, bu muhteşem gecede ne giyeceğinizi son günlere bırakmamanız için size sihirli bir moda değneği sunuyoruz.

Bu yılbaşında trendler arasında kadife mini ve uzun elbiseler rağbet görecek tercihlerden. Şifon ve tül elbiseler ise tarzınızı yansıtmak için sunulmuş bir başka ayrıcalık.

Şık, iddalı ve zarif dantel elbiseleri siyah tül çoraplarla ve küçük zincirli bir çantayla kombinleyip  gecenin yıldızı olabilirsiniz. Siz stilinizle göz doldururken sıcak ve rahat triko elbiselere pul ve payetler eşlik ediyor. Şıklığınıza dilerseniz uzun çorap çizmelerle damga vurun, dilerseniz de stilettonun zarifliğine kendinizi teslim edin.

Deri ve altın pırıltılarından vazgeçmeyenler için de deri ve altın kombinleri yapılabilir.

Kırmızı ve siyahın hakim olduğu bu gecede, bordo ve siyah uyumunu da unutmayın ki tarzınız farkınızı yansıtsın…

“Yeni yıla nasıl başlarsanız öyle gider” demişler. Bizler de bu yıla şık ve gösterişli adım atalım…

Herkese mutlu seneler…

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Ekose trendi

Ekosenin klasik formlardan muhteşem dönüşünü bu kış sokak modasında görüyoruz. 1980’li yılların başından itibaren geçmişten günümüze gelen popülerliğini…
Devamını oku...

Moda

Nisan’ın gelişiyle dolaplardaki kışlıklar yerini rengarenk, tiril tiril yazlıklara bırakmaya başlıyor. Baharın tazeliğini, kır çiçeklerinin rahatlatıcılığını ve renk…