“Mahalle Kemalpaşa” kuruluyor

Mahalle’nin sıcaklığı Kemalpaşa’da

Eski günlerde komşuluk ilişkilerinin, dostluğun, yardımlaşmanın ve en önemlisi aile gibi olmanın temelinde mahalle olgusunun yattığı inancıyla dizayn edilen insan odaklı proje “Mahalle Kemalpaşa” hayata geçiyor.

Yüksek blokların sur gibi sıralandığı ve insanların kapı komşusunu bile tanımadığı günümüz site projelerinin aksine insan temelli bir anlayışla inşa edilecek olan NG Gayrimenkul projesi “Mahalle Kemalpaşa”nın tanıtımı yapıldı.

Kemalpaşa Bölgesinde hayata geçirdiğimiz bu proje ile özlenen insan ilişkilerini yakalamada mekanın rolünü gözeten bir konsept yarattıklarını söyleyen NG Gayrimenkul Proje Koordinatörü Nafiz Gönen, hem mahalle sıcaklığında hem de tüm sosyal donatı alanları ile Kemalpaşa’da yeni bir yaşam alanı yarattıklarını söyledi.  İnşaat sektörünün içinde bulunduğu durumu, fiyatların geldiği noktayı, mevcut konut kredileri faiz oranı ve kullanım zorluğunu bilerek en uygun koşulları sağladıklarını dile getiren Gönen, “Uygun fiyat, vade ve hemen tapu seçeneklerini bir arada sunuyoruz. Geniş, ferah loft tipi evlerde konforlu bir yaşam olacak. Tüm sosyal yaşam imkanları ile yaşamak isteyeceğiniz bu insan temelli projeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Çocukluğumuzun mahalle konseptini geri getirecek olan “ Mahalle Kemalpaşa” İzmir’in bugün ve gelecekte sanayi ve ticari potansiyeli en yüksek bölgesinde, 10 ay sonra yaşamaya başlayacağınız çok özgün bir konsepte sahip.Proje ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler www.mahallekemalpasa.com internet sitesinden öğrenilebilir” dedi.

“Mahallenin temelinde insan ve mekân vardır;  mahalle insan ve evdir” anlayışı ile projeyi oluşturduklarını ifade eden  Gönen, “Mahalle, aklın ve duygunun bileşeni, akıl ve duygu eksenidir.Mahalle, küçük hikayelerden oluşan kalın bir roman gibidir.İnsan da o hikayelerin kahramanıdır. Şimdi kendi hikayenizi yazma zamanı” diye konuştu.

3+1 120 metrekare, 3+1 167-180 metrekare ve  4+1 200-205 metrekare olarak 3 tip şeklinde yer alan loft tipi konutlara, bankasız ve vade farksız 50 ay sıfır faiz seçenekleri ile çok uygun şartlarda sahip olunabiliyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like