Westpark Outlet’ te Yeni Yıl Heyecanı Başlıyor

Açıldığı günden bugüne hız kesmeyen etkinlikleri ve avantajlı kampanyaları ile İzmirlilerin yüzünü güldüren Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark dolu dolu etkinlik ve kampanyalarla 2019 yılını uğurlamaya hazırlanıyor.

Westpark’ta Yılbaşı Alışverişi Kazandırıyor!

Yeni yıla sayılı günler kala İzmir’in ayrıcalıklı alışveriş merkezi Westpark Outlet, yeni yıl alışverişini avantaja dönüştüren bir kampanya organize ediyor. 26-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde mini satranç takımı, sıcak su termosu, sırt çantası ve akvaryum giriş bileti gibi birbirinden değerli yüzlerce hediye Westpark ziyaretçilerini bekliyor!

Bayraklı Belediyesi Kadın Kooperatifi Hediye Pazarı

Bayraklı Belediyesi Kadın Kooperatifi ve belediye kursiyerlerinin birbirinden güzel el emeği ürünlerinin yer alacağı yeni yıl hediye stantları 27 – 29 Aralık tarihleri arasında Westpark’ta olacak. Hediye pazarında Bayraklı Emek Dünyası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerinin el emeği ürünlerinden, kozmetik ve gıdaya kadar pek çok ürünün satışa sunulduğu stantlar sabah 10:00’ dan akşam 22.00’a kadar açık olacak.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like