Eviniz için ‘’REVE’’ Zamanı…

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde aldığı eğitim sonrası, Alsancak’ta butik bir dükkan açma hayali kuran “Duygu Yeni”,  hayallerinin peşinden koşarak, ev dekorasyon ve hediyelik eşya mağazası Reve’ yi kurdu. “Duygu Yeni” Şimdi de İzmirli’ nin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Ülkenin içinde bulunduğu tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen yatırım kararı alan genç girişimci, “Her zaman dekorasyona meraklıydım. Evim başta olmak üzere tüm dostlarımın evlerine küçük dokunuşlar yapmak, katkıda bulunmak beni mutlu ediyordu. Tasarım ve ev odaklı bir şeyler yapmak hep aklımın bir köşesinde vardı ve bu konuda adım atmaya karar verdim.” dedi.

 Mobilyadan ev dekorasyonuna, modern ve kişiye özel tasarımlardan, çeşitli objelerin satışına kadar çalışmalar gerçekleştiren genç girişimci, aynı zamanda isteğe bağlı, tasarımlar da hazırlıyor. Ayrıca Avrupa’daki çeşitli fuarlara katılan Duygu Yeni, günün modasını müşterilerine özenle sunuyor. Reve’nin Fransızca’da ‘rüya’ ve ‘hayal’ olarak iki anlamı olduğunu söyleyen genç girişimci Duygu Yeni; “Her şey hayal etmekle başlar, düşüncesiyle yola çıkarak Reve’yi kurdum. Müşterilerimizin hayal ettikleri evi gerçeğe dönüştürmek için var gücümle çalışıyorum. Geniş bir aksesuar koleksiyonumuz var.

Hollanda, Belçika, İsviçre ve Fransa’dan dünyanın en prestijli aksesuar markalarını bünyemizde bulunduruyoruz. Avrupa’da ve dünyanın birçok ülkesindeki ev dekorasyon, tasarım ürünleri  ve mobilya fuarlarını ziyaret ederek trend ürünleri, tarzları yakından takip ediyorum. En yeni, en özgün modelleri en kısa surede tüketicilerimin hizmetine sunuyorum. Bir evin yaşanılır olması, enerjisi çok önemli ve en büyük şıklık.

Bu enerjiyi yansıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Mağazamız yeni açılmasına rağmen kısa sürede kendinden bahsettiren evler ve yaşam alanları tasarlayıp teslim ettik. Bu olumlu geri dönüşler gücümüze güç katıyor. Mimari ofisler ile işbirliği içindeyiz. Birlikte projeler oluşturuyor ve aynı zamanda onlar için de çeşitli ürünler tasarlayıp üretiyoruz. İzmirliler bundan sonra, Mobilyadan aydınlatmaya, ev aksesuarına kadar yaşam alanları için  aradıkları tüm detayları Alsancak mağazamızda bulabilirler ” şeklinde konuştu.

“REVE” nin amacı herkesin keyifle yaşayacağı, yüksek enerjili, hayal ettikleri tarzda  evler hazırlamak olduğunu sözlerine ekleyen Duygu Yeni; “Önümüzdeki günlerde bütün dünya markaları Fransa’da buluşuyor. Belçika, Hollanda, İtalya’nın da katıldığı ve bu ülkelerdeki ünlü tasarımcıların yeni ürünlerini sergiledikleri, satışlarını yaptıkları bir fuar var. Paris’te düzenlenecek olan bu fuara katılıp, Orada her ürünü kendim dokunup seçeceğim. Bu nedenle uluslararası fuarlar benim için çok önemli.” dedi.

Duygu Yeni kimdir…

Selçuk 1987 doğumlu Duygu Yeni, genç bir girişimci. Tasarımları, zevkli ve keyifli sunumları ile dikkat çekiyor. İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü mezunu Duygu Yeni, Yaşar holding bünyesinde bir süre görev aldıktan sonra emlak danışmanlığı yaptı. Geniş vizyonuyla ev dekorasyonunda yeni bir çığır açan genç girişimci dünyaca ünlü markaları tüketicilerine sunuyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like