5. Yorglass Akademi etkinliği gerçekleşti

Yorglass’tan iş ortaklarına seminer

Yorglass tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen Yorglass Akademi Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve Yorglass Ticaret İşletmesi iş ortakları katılımı ile gerçekleşti. Katılımcılar için seminerler düzenlenen etkinlikte, üretimde verimlilik ve marka değişimi konularında eğitimler verildi.

Türkiye’de 45 yıldır düzcam ticareti ve endüstriyel cam işleme sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün en hızlı büyüyen şirketi Yorglass, Ticaret İşletmesi paydaşlarına yönelik düzenlediği Yorglass Akademi’nin 5.’sini gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen paydaşların yoğun ilgi gösterdiği Yorglass Akademi 224 katılımcı ile İzmir’de gerçekleşti.

Üretimde verimlilik en önemli hedef

Eğitici ve keyifli bir atmosfer eşliğinde geçen Yorglass Akademi’de bu yıl Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Uzmanı Yelda İpekli “Marka: Kurumun DNA’sı, Kurumun Süper Gücü” başlığını ele alırken; Yorglass Beyaz Eşya Bolu İşletmesi Üretim Müdürü Erkay Adalı ve Üretim Yöneticisi Sefa Gökdemir “Üretimde Verimlilik” konusunu aktardı.

Sektörel bakış açısının da kazandırılması hedeflenen Yorglass Akademi’de bugüne kadar 1000’den fazla iş ortağına eğitim verildi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like