Yaka Gençlik Tiyatrosu Gülmekten Kırdı Geçirdi

Güzelbahçe Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan Yaka Mahallesi gençlerinin
oluşturduğu Yaka Gençlik Tiyatrosu’nun sahnelediği tek perdelik komedi “Hayret Bi’Şey” adlı oyun Güzelbahçelilere keyifli bir gece yaşattı.


Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi Tuncel Kurtiz Salonu’nda sahnelenen
“Hayret Bi’Şey” isimli oyunu Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, CHP İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda tiyatrosever izledi.

Yönetmenliğini Aykut Türkelli’nin yaptığı ve Nazlı Turanlıoğlu, Sarp Göktuğ Kaya, Oğulcan Karaman,Sezen Eskin, Tugay Merttürk, Sıla Yılmaz, Doğay Karaman, Gülşah Toğan ve Devrim Seyrek’in rol aldığı tek perdelik oyunu izleyenler kahkaha tufanına kapıldı. Salonu dolduran yüzlerce tiyatroseveri güldüren gençler büyük alkış aldı.

Oyunun sonunda Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Yaka Mahallesi kendi içindeki dinamikleriyle görüyorsunuz ki yeni oyunlar çıkartıyor. Ben de Yaka Mahalleli olarak çok gururlandım. Hepinizi kutluyorum, başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum. Biz belediye olarak sanata ve sanatçıya olan desteğimiz her zaman devam edecek. Güzelbahçe her zaman sanatın ve sanatçının dostu bir kent olacak” dedi ve
tüm oyuncuları kutladı, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Gözünüz turlarda olsun!

İzmir’i keşfetmeyen kalmasın! İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılından bu yana sürdürdüğü ‘Ücretsiz Kent Turları’ Pazar günü başlıyor. İzmirlilerin…