Yurdumuzun Tüm Lezzetleri Westpark Outlet’ te !

Yaptığı etkinliklerle ziyaretçilerinin güzel vakit geçirmelerini sağlarken hesaplı fiyatlarıyla tüketicinin yüzünü güldüren Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet’te Yöresel Ürünler Pazarı kuruldu!

Birbirinden Doğal Ürünler 10 Gün Boyunca Westpark’ta!

İzmir’in ayrıcalıklı alışveriş merkezi Westpark Outlet, gıda yönünden dünya çapında üne sahip Türk mutfağının birbirinden leziz ürünlerini yöresel pazarda İzmirliler ile buluşturdu. Sofraları adeta bir şölene çevirecek ürünlerin satışa sunulduğu alan 10 gün boyunca İzmirlilerin beğenisine sunulacak.

Akvaryum önü etkinlik alanında kurulan Yöresel Pazar alanında Trabzon tereyağından, Afyon sucuğuna, Kars kaşarından, Erzincan tulum peynirine, petek baldan tereyağına kadar çok sayıda birbirinden farklı ve doğal yöresel ürünler AVM ziyaretçilerini bekliyor. İlk gününden itibaren yoğun ilginin olduğu gözlenen pazara çok sayıda ziyaretçinin katılım sağladığı ve memnuniyetlerini dile getirdikleri gözlendi.

Ziyaretçiler 20 Ekim tarihine kadar devam edecek olan yöresel ürünler pazarında Türkiye’nin birçok lezzetini tadıp rahatça alışveriş yapabilecekler. 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Dijital Sigortacılık Platformu

dijipol.com YAYINDA İhtiyacına göre sigorta yaptırmak isteyenlere, farklı sigorta branşlarında, karşılaştırmalı online çözümler sunan dijipol.com yayına girdi. Zorunlu trafik sigortasından kaskoya,…