HILLTOWN KARŞIYAKA YENİ YILA HAZIR

DCIM\103GOPRO\GOPR9284.JPG

Hilltown Karşıyaka ışıl ışıl görüntüsüyle yeni yıla hazır. Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen Hilltown Karşıyaka AVM, yeni yılda ziyaretçilerini sürpriz etkinliklerle karşılıyor.

DCIM\103GOPRO\GOPR9284.JPG

Hilltown Karşıyaka AVM & Total işbirliği ile misafirlere Total hediye yakıt
kampanyası başlıyor. Club Total üyeleri, Hilltown Karşıyaka AVM’de
yapacakları yılbaşı alışverişlerini hediye yakıta dönüştürüyor.İzmir kadar güzel bir yeni yıl atmosferinde yılbaşı heyecanını ziyaretçilerine yaşatan Hilltown Karşıyaka Avm’nin ışıl ışıl dev çam ağacı misafirler tarafından büyük ilgi görüyor. Süslemeleri, aktiviteleri ve kampanyaları ile yılbaşına hazır olan Hilltown Karşıyaka , ziyaretçilerine sunduğu avantajlar ile alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor. 20 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Club Total üyeleri yaptıkları her 100 TL’lik alışverişte 10 TL , her 250 TL’lik alıverişte 25 TL ve her 500 TL’lik alışverişte 50 TL anında hediye Club Total puan kazanıyor.

Yılbaşı Heyecanı Hilltown Karşıyaka’da Yaşanır

Hilltown Karşıyaka’da, Aralık ayı boyunca her Salı ve Perşembe gerçekleşen mini konserlerle ziyaretçilerine yeni yıl ruhunu yaşatıyor. Işıl ışıl görüntüsüyle yeni yılı karşılayan Hilltown Karşıyaka, 28 Aralık’ ta yeni yıl korteji ve 28-29 Aralık’ta Su Davulları etkinliği ile ziyaretçilere unutamayacakları bir yeni yıl heyecanı yaşatmaya hazırlanıyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Aylık Burç Yorumları

KOÇÖnünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz.…