Boyalık Beach Otel’den çocuklara özel Yarıyıl tatil coşkusu Boyalık Beach Otel’de

Farklı konseptleri ile misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Otel, okulların tatil olmasıyla beraber yarıyıla özel bir tema hazırlıyor. Hem çocukların okul yorgunluğunu atması hem de ailelerin keyifli vakit geçirmesi için program yapan Boyalık Beach Otel, misafirlerini bekliyor.

“Sömetre demek eğlence demek” konseptiyle yola çıkan Boyalık Beach Otel, çocuklar için eğitici ve öğretici oyunlar, mini kulüp ve mini disco, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve Shine Spa’da ısıtılmış havuz ile misafirlerine unutulmaz yarıyıl tatili sunacak. Hem ailelerin hem de çocukların keyifli vakit geçirmesi için program hazırladıklarını belirten Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, “Zorlu bir dönemin ardından kısa bir tatile giriyoruz. Bu tatilde yorulan sadece çocuklar olmuyor aynı zamanda aileler de yoruluyor. Bu yorgunluğu hep beraber atmak için bu programı hazırladık” dedi.

“Farklı bir konsept”

12 yaşına kadar ilk çocukların ücretsiz ikinci çocuğun ise yüzde elli indirimli olacağı yarıyıl programında Boyalık Beach otel, dünya mutfağını misafirlerinin hizmetine sunuyor. Farklı konseptlerle misafirlerine güzel deneyim yaşattıklarını ifade eden Orhan Belge, “Misafirlerimize çeşitli etkinlikler sunarak onların stresini atmalarını sağlayacağız.

BOYALIK BEACH HOTEL & SPA, ÇEŞME

VİLTUR VİLLASARAY TURİZM İNŞ. ve TİC. A.Ş.
3200 Sok. No:1 Boyalık Mevkii Çeşme/ İZMİR
Tel:+90 232 488 88 00 – Fax: +90 232 488 88 49
www.boyalikbeachcesme.com info@boyalikbeachcesme.com

Çeşme’nin eşsiz doğal güzellikleri arasında tatil yapmak ailelere iyi gelecek” diye
konuştu.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like