Mövenpick Hotel Izmir’de aşk dolu bir hafta sonu!

Mövenpick Hotel Izmir, 14 Şubat’ta “sizi ve sevdiğinizi” romantik bir program ile ağırlıyor. Bu hafta sonu her şey siz ikinize özel!

Aşkı her yönüyle anlatan rüya gibi bir atmosfer, kulağınıza fısıldayan melodiler, sevgilinizle baş başa bir yemek, Körfez manzarası eşliğinde romantik saatler, şık ve konforlu odalarda konaklama, güne keyifle başlamanızı sağlayacak açık büfe kahvaltı, Coral Sağlık Kulübü’nün tüm ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilme imkanı ve iki kişilik masaj içeren; tek gece veya hafta sonu için hazırlanan özel paketleri kaçırmayın.

Margaux’da romantik bir yemek

Margaux Restaurant, 14 Şubat’taaşıkları çoközel bir akşam yemeğine davet ediyor. Elvan Demircan ve Forte Akustik’in canlı müzik performansı ile renklenecek gecede, Başaşçı Murat Yıldız tarafından özenle hazırlanmış 6 aşamalı sevgililer günü menüsü, kişi başı KDV dahil 399 TL.

Mövenpick Hotel Izmir’de Romantizm Gece Boyunca Sürüyor

Mövenpick Hotel Izmir’in şık ve konforlu odalarında özel bir gece geçirmeniz için Sevgililer Günü’nden daha iyi bir nedeniniz olamaz…

Margaux Restaurant’ta 2 kişilik romantik akşam yemeği, odanızda sizi bekleyen güne özel ikramlar, güne keyifle başlamanızı sağlayacak açık büfe kahvaltı ve Coral Sağlık Kulübü’nün tüm ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilme imkanı sunan konaklamalı sevgililer günü paketi 2 kişi KDV dahil 1200 TL, 2 kişilik masaj dahil paket ise 1700 TL. Unutulmaz bir 14 Şubat için, Mövenpick Hotel Izmir’in romantik teklifini kaçırmayın!

Sevgililer Günü programlarıyla ilgili bilgi ve rezervasyon için 0232 488 14 15 ve ya 0232 488 14 25 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like