“BAYİ TOPLANTISI” FİLMİ İZMİR SEYİRCİSİNİ KAHKAYA BOĞACAK

Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 Filmleri’nin senaristi İbrahim
Büyükak’tan yepyeni bir komedi! Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, 22 Şubat Cumartesi günü Dev Ajans Organizasyon’u ile iki ayrı noktada İzmir seyircisiyle buluşucak.

Üç beyaz eşya satıcısının mecburen gittikleri bayi toplantısında yaşadıkları
birbirinden eğlenceli maceralarını konu alan filmde İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu ve Büşra Pekin’e; Safa Sarı, Çağla Demir, Müfit Kayacan, Deniz Hamzaoğlu ve Hakan Salınmış gibi isimler eşlik ediyor.
Filmde görkemli bir bayi toplantısı organizasyonu için yaşadıkları şehirden İstanbul’a gelen Erzurumlu Namık, Antepli Sadık ve Konyalı Adem, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini önce renkli bir eğlencenin ardından da istemedikleri bir maceranın içinde buluyorlar. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulan üç beyaz eşya bayiinin üç günde hayatı ne kadar karışabilir?

Küçük esnafların büyük hikayesi hepimizi çok eğlendirecek…

BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey, “Sezonun en iddialı komedi filmi “Bayi Toplantısı” Filmi gala gösterimi ve oyuncularıyla buluşmaya tüm İzmirlileri davet ediyoruz” dedi.

BAYİ TOPLANTISI
Yapımcı: Necati Akpınar-BKM
Yönetmen: Bedran Güzel
Senaryo: İbrahim Büyükak
Oyuncular: İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Deniz Hamzaoğlu, Çağla Demir, Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sadiye Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır, Gamze Karaduman

Vizyon tarihi: 21 Şubat 2020
Tarih: 22 Şubat Cumartesi

Hilltown Karşıyaka Seyirciyle Buluşma saat: 15.30
Film Gösterimi saat: 16.00
İzmir Optimum Cinemaximum’da Seyirciyle Buluşma saat: 17.45
Film Gösterimi saat: 18.30

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

‘Kadın İşi Kooperatif’

Neptün Soyer’den ‘Kadın İşi Kooperatif’  Neptün Soyer Bornovalı Kadınlarla buluştu “Kadınlarımız kooperatiflerle güçlenecek” Bornova Belediyesi,  KÖY-KOOP İzmir  Bölge…