Narlıdere’de 23 Nisan coşkusuna engel yok!

Narlıdere Belediyesi, Koronavirüs salgını nedeniyle kutlamaların iptal edildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’ncü yıl dönümü öncesinde Nar Çiçekleri Anaokulu öğrencilerine kırtasiye seti ve oyun hamuru dağıttı. Anne- babalara seslenen Başkan Ali Engin “Çocuklarınıza en güzel 23 Nisan şiirlerini okutup, bize gönderin, sosyal medya üzerinden paylaşıp bayramımızı kutlayalım” dedi.

“ŞİİR VE FOTOĞRAFLARI BİZE GÖNDERİN”

Ulu Önder Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen ve 100’ncü yıldönümüne ulaştığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl meydanlarda kutlanamayacak. “Evde Kal” çağrılarına uyan vatandaşlar, 23 Nisan coşkusunu bu kez evlerinde yaşayacak. Anne babalara bir çağrı yapan Narlıdere Belediyesi de çocukların, evlerinde okuyacakları en güzel 23 Nisan şiirlerini ve Atatürk’le birlikte çekilen fotoğraflarını belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşacak. Şiir ve fotoğraflar narliderebldbasin@gmail.com  adresine gönderilebilecek, 0232 238 87 43- 1500 numaralı telefondan da bilgi alınabilecek.

NAR ÇİÇEKLERİNE BAYRAM HEDİYESİ

Narlıdere Belediyesi ayrıca, belediyenin Nar Çiçekleri Anaokulu öğrencilerine kırtasiye seti, balon ve oyun hamuru da dağıttı. Belediye Başkanı Ali Engin “23 Nisan’ın 100’ncü yıl dönümünü ne yazık ki sokaklarda, meydanlarda kutlayamayacağız. Ancak hiçbir gerekçe bizi bu coşkudan alıkoyamaz. Yine sokaklarımızı süsleyeceğiz ve bu kez evlerde bayramımızı kutlayacağız. 23 Nisan ve Atatürk ile ilgili en güzel şiirleri ve fotoğrafları bekliyoruz” dedi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like