Ücretsiz online eğitim platformu Class-20 yayınlarına başladı

Dijital pazarlama, sosyal medya ve tasarımın yanı sıra yazılım alanında interaktif workshopla haftalık ve “ücretsiz” yayınlar yapacak online eğitim platformu Class-20 yayınlarına başladı.

Yazılım, tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama ve sadakat uygulamaları konularında markalara hizmet veren Markakod tarafından geliştirilen online eğitim platformu Class-20 yayınlarına başladı. Haftalık yayınlar yapacak Class-20; dijital pazarlama, sosyal medya ve tasarımın yanı sıra yazılım alanında düzenleyeceği interaktif workshopla pazarlama iletişimi ve dijital dünyaya ilgi duyanlar girişimcilerin yanı sıra marka sahiplerine, KOBİ’lere, sektör profesyonellerine, öğrencilere ve yeni mezunlara “ücretsiz” eğitimler verecek.

Sıradaki eğitim yazılıma ilgi duyan herkese

Anneler Günü özelinde ilk eğitimini sosyal medya alanında yapan platformun sıradaki online eğitimi, 19 Mayıs 2020 Salı günü genç yazılımcılara ve yazılıma ilgi duyan herkese yönelik olacak. Markakod CTO’su Ömer Demircan “NodeJS / Sıfırdan Backend Stack Kurulumu” konusunda eğitim verecek. Konusunda uzman ve deneyimli isimlerin eğitimler vereceği Class-20’nin online eğitimlerine katılmak isteyenler; www.markakod.com/class20 web sitesindeki formu doldurarak, yer almak istedikleri eğitimleri seçebilecek ve etkinlik saatinde Zoom uygulamasına girerek sunulacak Meeting ID ile workshoplara kolayca bağlanabilecek.

Ahmet Göker: “Dijital dünyaya ilgi duyan herkesi bekliyoruz”

Ücretsiz online eğitim platformu Class-20 ile ilgili bilgi veren Markakod CEO’su Ahmet Göker: “Tüm dünyada günlük hayatı ve alışkanlıkları değiştiren COVID-19 salgını döneminde uzun süredir evden çalışıyoruz. Bu süreci daha verimli geçirebilmek adına, pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya ve tasarım alanlarında hizmet sunan kişi ve kurumlara değer katacağına inandığımız Class-20 workshoplarını düzenlemeye karar verdik. Dijital alanda çalışan, yazan, çizen, okuyan, tasarlayan, üreten, uygulayan, raporlayan, analiz eden, kodlayan kısacası dijital dünyaya ilgili duyan herkesi Class-20’ye bekliyoruz.” dedi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like