Villasaray’da kal sağlıklı kal

Sağlıklı tatilin adresi: Villasaray

“Sağlıklı kal tatilsiz kalma” sloganı ile hareket eden Villasaray, sosyal mesafe kurallarına ve hijyen standartlarına uygun olarak kapılarını yarın açıyor. Covid-19 sosyal mesafe kurallarına göre hizmet verecek olan Villasaray, misafirlerini bekliyor.

Çeşme Ilıca’nın benzersiz atmosferinde kalabalıklardan uzak, sağlıklı ve unutulmaz bir tatil sunan Villasaray, hijyen kurallarına uygun beş yıldız lüksünü özel villalarda yaşatıyor. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde geniş havuzu ve bahçesini kullanıma hazırlayan Villasaray, hijyen eğitimi almış olan çalışanları ile misafirlerine hizmet edecek.

Ilıca’nın doğal güzelliğini misafirlerine sunan Villasaray, özel lux villa, delux villa, vip villa, standart villa ve ekonomik villa olarak ayrı seçenekleri ile hizmet veriyor. Çeşme’ ye 4 kilometre, Alaçatı’ ya ise 5 kilometre uzaklıkta bulunan Villasaray, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, snack bar, fastfood, mini market, cafe ve park alanlarıyla misafirlerine unutamayacakları bir tatil  imkanı sunuyor. 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Emeğin Tarihini Yazmak

APİKAM’da “Tarih Söyleşileri” devam ediyor İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi tarafından Tarih Vakfı işbirliğiyle…
Devamını oku...
Astronomi eğitiminin ev sahibi: EÜ Gözlemevi Ege’de “Telafide Ben de Varım: Astronomi Eğitimi” Uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği…