Narlıdere Life 9. sayı

Merhaba,

Değerli okuyucularımız, bu sayımız ile birlikte bir buçuk yılı geride bıraktık. Geçen süre içinde bölgemizin adını taşıyan tek yerel dergi olmanın verdiği sorumlulukla çalıştık. İlkelerimizden taviz vermeden, her geçen sayımızda büyüyerek okuyucu

sayımızı artırdık. Başarılarımızı Basın İlan Kurulu üyeliğine hak kazanarak taçlandırdık. Nihayet, Narlıdere Life adını bir marka haline getirdik.

Bu başarıların asıl sahipleri olan başta siz değerli okurlarımıza, reklam verenlerimize, özveri ile çalışan ekibimize ve yazarlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

Narlıdere Life ailesi olarak, daha nice sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllarda birlikte olmayı dileriz.

Aşkın Yaka

 

 

Koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013 yılı dergimiz ve bizler için mutluluk getirdi. Umarım sizlere de güzel anılar kazandırmıştır. Her yeni dönem, yeni bir başlangıca hazırlıyor bizleri. Yeni yıl yaklaştıkça, planlarımız, hayallerimiz ve beklentilerimiz artıyor.

Bazen geride kötü anılarımız olsa da, onların etkisinden kurtularak uzaklara bakabilmeliyiz. Yeni planlar kurmak bizleri geçmişin gölgesinden çekip alır. Umut etmek ve o yönde adım atmak ayakta kalmanın başlıca kuralı değil midir?  Umarız yeni yıl, herkesi hedeflerine ulaştırır ve ailesiyle, sevdikleriyle mutlu eder.

Yeni yıl coşkusunu dergimize de yansıtarak dopdolu bir Aralık sayısı hazırladık. Yılbaşı gecesi ile ilgili öneriler ve hediye seçenekleri sunduk. İçerikte her zaman olduğu gibi bölge haberleri ve röportajları bulabilirsiniz. Keyifle okuyacağınız bir sayı olması dileğiyle.

Herkese mutlu yıllar.

Belkıs Ersan Yaka

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like