AGORA SİNEMALARI / VİZYONDAKİ FİLMLER

Replikalar

Tür: Bilim Kurgu , Gerilim , Gizem ,Suç

Yapımı: 2018 – ABD ,  İngiltere ,  Çin , Porto Riko

Yönetmen:  Jeffrey Nachmanoff

Oyuncular: Keanu Reeves, Alice Eve, John Ortiz, Emily Alyn Lind, Emjay Anthony

Gerilim/bilimkurgu türündeki yapımda nörobilimci William Foster, ailesini bir araba kazasında trajik bir şekilde kaybetmesinin ardından insan bilincini bir bilgisayara aktarmanın eşiğindedir. Ailesini geri döndürmek konusunda için umutsuz olan William, onların vücutlarını da gizlice kopyalayarak klonlar yaratmasına yardım etmesi için bilim adamı dostu Ed Whittle’dan yardım ister. Ancak kısa bir süre sonra, dört aile üyesinden sadece üçünü hayata döndürebileceklerini öğrenip korkunç bir seçimle yüzleşir.

Robin Hood: Origins

Tür: Gerilim, Aksiyon, Macera

Yapımı: 2018 – ABD

Yönetmen: Otto Bathurst,

Oyuncular: Taron Egerton, Jamie Foxx, Ben Mendelsohn, Eve Hewson, Jamie Dornan

Filmde, İngiltere’nin ezilen ve fakirlerin yanında, güçlü ve zenginlerin karşısında olan halk kahramanı Robin Hood’un hikayesi anlatılıyor. Robin’in henüz bir kahramana dönüşmediği dönemleri konu alan filmde, Haçlı Seferleri’nden dönen genç adamı yolsuzluk ve kötülüklerle dolu Sherwood ormanı karşılar. Buradaki yozlaşmaya engel olmaya kararlı birkaç kanun kaçağı ile bir araya gelen Robin, bir yandan halkın ekonomik sıkıntılarına bir çözüm bulmaya çalışır, bir yandan da Nottingham Şerifi’ni dize getirmek için uğraşır.

Creed II: Efsane Yükseliyor

Tür: Dram, Aksiyon, Spor

Yapımı: 2018 – ABD

Yönetmen: Steven Caple Jr.

Oyuncular: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu

2015 yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu filminin devamı olan yapımda, Michael B. Jordan’ı bir sonraki büyük mücadelesi için hazırlanan Adonis Creed rolünde göreceğiz. Creed II’de, Sylvester Stallone sert boksör Rocky Balboa rolüne bir kez daha geri dönüyor ve Adonis Creed’in mentorü oluyor. Ancak bu kez hem kişisel hem de profesyonel mücadeleler türlü türlü sorun çıkarmaktadır ve bir sonraki büyük rakibin Rocky IV’ten Ivan Drago’nun oğlu olması ile Rocky efsanesi de kendini gösterecektir.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like