MAGAZİN

Beyazıt Öztürk Youtuber Oldu!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk devir sosyal platformda yayın devri dedi ve o da youtuber oldu…
Beyaz kanalı ile ilgili bilgileri de o Ses Türkiye finalinde paylaştı. İlk videosunda televizyonun artık bittiğini ve devirin Sosyal Platform Yayıncılığının olduğunun altı çizildi.
Beyazıt Öztürk YouTube Videoları youtube.com/beyazla adresinde yayınlamaya başladı. Öztürk’ün kanalı daha ilk açıldığı anda 15 bin aboneye ulaştı.

Ocak ayında en çok bu diziler konuşuldu!

Yeni yılının  ilk ayı ocakta en çok konuşulan televizyon dizileri belli olurken, dizilerin televizyon dünyasına verdiği ara, ayın en çok konuşulan başlığı oldu.


Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, ocak ayının televizyon raporunu çıkardı. Ajans Press’in gerçekleştirdiği medya incelemesine göre, yeni yılın ilk ayında en çok konuştuğumuz televizyon dizisi, 171 yazılı basın haberine konu olan Diriliş Ertuğrul oldu.
Yeni yılda, izleyici dizilerin yeni bölümlerini büyük bir merakla beklerken, verilen 3 haftalık ara ise gündeme damgasını vurdu.
Ajans Press tarafından 1-31 Ocak arasındaki yazılı basın kaynakları taranarak çıkarılan medya raporunda, Diriliş Ertuğrul’un ardından en çok konuşulan ikinci yapım, 104 haberle ATV’den Sen Anlat Karadeniz olurken yine aynı kanalın diğer dizisi Bir Zamanlar Çukurova 102 haberle üçüncü sırada yer buldu. Star TV’den Erkenci Kuş 94 haberle dördüncü sıraya yerleşirken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 89 haberle ilk beş içerisinde yer almayı başardı. Ocak ayında ilk beş yapımı takip eden diğer diziler ise, 74 haberle Arka Sokaklar, 68 haberle Payitaht Abdülhamid,60 haberle Çocuklar Duymasın, 52 haberle Çarpışma dizisi ve 50 haberle Yasak Elma oldu.

Oyuncaksız sokağa çıkmıyor!

Geçtiğimiz hafta Haliç Kongre Merkezi’nde Halkın Yıldızları konser serisinde sahneye çıkan Aleyna Tilki, Nişantaşı’nda bir restorandan çıkarken makyajsız görüntülendi.
Tilki, makyajsız yakalanınca muhabirlere “Henüz ergenim. Yüzümü yakından çekmeyin, şiş çıkıyor” diyerek ricada bulundu. Gittiği her yere mutlaka oyuncakla giden genç şarkıcı, elindeki oyuncağı soran muhabirlere “Oyuncaklardan vazgeçemiyorum” dedi.

Seda Akgül yılanı öptü!

Sunucu Seda Akgül, iş yorgunluğunu biraz olsun atmak için kışı yaşadığımız şu günlerde yazı biraz erken yaşamak için Phuket adasına giderek, tatilin tadını çıkartıyor.
Bir süredir Phuket’te tatil yapan Akgül, tatilden bol bol da fotoğraf paylaşımını  sosyal medya hesabından yapmakta. Ünlü sunucunun en son paylaştığı fotoğraf hayli dikkat çekecek cinsten.
Seda Akgül sosyal medya hesabında son olarak bir yılanı öptüğü görüntüyü yayınladı.
Sunucu, Instagram paylaşımına, “Hayatımda çok yılan öptüm ama en masumu buydu” notunu düştü.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

3’e katladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 1-5 yaş grubundaki çocuklara ücretsiz süt dağıttığı Süt Kuzusu Projesi, 7 yılda 3 kat büyüdü.…