Nets Vadi’de detoks kampları başlıyor

 Kent hayatının stresinden kurtulun

İzmir’in Bornova ilçesindeki Kayadibi’nde konumlanan ve yeni hizmete açılan Nets Vadi Detoks Merkezi, arınmak ve kent hayatının stresinden kurtulmak isteyenlere yönelik özel detoks kamplarına başlıyor.

İzmir Körfezi’nin ve Homeros Vadisi’nin eşsiz manzarası eşliğinde, kendine özgü tarzı ile şehir hayatının yoruculuğundan uzakta, huzurlu anlar sunan Nets Vadi Detoks Merkezi, doğanın kalbinde, yüzde 100 doğal detoks suları, doğa yürüyüşleri, yoga-meditasyon-scio uygulamaları ile gündelik hayat streslerinizden uzaklaşma ve keyifli zaman geçirme imkanı tanıyor.

İlki 12-13-14 Temmuz’da düzenlenecek olan detoks kampında katılımcıların istekleri doğrultusunda zayıflama ya da bedeni dinlendirme ve detoks amaçlı olarak diyetisyen görüşmesi yapılırken, sonrasında yapılan vücut analizine göre kamp süresince detoks suları ya da sağlıklı beslenme paketleri ile beslenme sağlanıyor. 

Yoga ve meditasyon yaparak zihni egzersizle birlikte dinlendirmeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan detoks kampında, Scio, Kuantum, Biofeedback cihazı ile duygu durum terapisi ve besin silme gibi uygulamalar yaparak beden de destekleniyor.

Huzurlu odalar, dingin kamp

Kamp süresince konaklama yapılan ferah odalarında, zamanı kaliteli geçirip stresten uzaklaşılabilen Nets Vadi Detoks Merkezi, özel olarak tasarlanan ve konforu göz önünde bulunduran odalarında keyifle konaklayabilme imkanı sunuyor. Spa ve sauna  imkanı da olan; bedenen ve ruhen dinç kalmak, sağlık, huzur için her ayrıntının düşünüldüğü Nets Vadi Detoks Merkezi, “Kendinize zaman tanıyın ve Nets Vadi’nin harika doğası eşliğinde tüm negatif enerjilerinizden arının” sloganıyla kamplarına konukları bekliyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like