AGORA SİNEMALARI / VİZYONDAKİ FİLMLER

Kırk Yalan

Tür: Komedi
Yapımı: 2019 – Türkiye
Yönetmen: Hamdi Alkan
Oyuncular: Oğuzhan Uğur, Ferdi Sancar, Timur Acar, Hakan Meriçliler, Berat Yenilmez

Sadık sonunda sevdiği kız olan Halime ile evlenebilecek olduğu için çok mutludur. Kına gecesi için Sadık’ın çocukluk arkadaşlarından oluşan bir grup yaşadıkları Pınarhisar’a gelir. Uzun zaman sonra bir araya gelen çocukluk arkadaşları kendi aralarında da bir kutlama yapmak ister. Kurulan kutlama masasındaki mezeler beğenilmez, Tahsin de arkadaşlarına Afrika armudu marula ikram eder. Ancak meyve farklı bir sarhoşluk yaratmaktadır.

Jumanji: Yeni Seviye

Tür: Komedi, Aksiyon, Macera
Yapımı: 2019 – ABD
Yönetmen: Jake Kasdan
Oyuncular: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Darin Ferraro

Jumanji ekibi, içlerinden birini kurtarabilmek için oyuna geri dönüyor! Ancak bu sefer hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığı gerçeğiyle yüz yüze kalıyorlar! Bu oyundan bir kez daha sağ çıkabilmek için karlı dağlardan, kızgın çöllere uzanan birçok çılgın macera ile karşılaşıyorlar.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi

Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Yapımı: 2019 – ABD
Yönetmen: J.J. Abrams
Oyuncular: Lupita Nyong’o, Mark Hamill, Oscar Isaac, Adam Driver, Keri Russell

Konusuna dair detaylar olduka gizli tutulan Star Wars: The Rise of Skywalker, The Resistance’ın özgürlük adına verdiği son büyük savaş konu alıyor. Üçlemenin son filmi olan  Star Wars: The Rise of Skywalker’da kahramanlarımız özgürlük uğruna yeniden bir araya geliyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Yaş Aldıkça Dişler

Yaşlandıkça, çeşitli ağız sağlığı sorunları yaşama riskiniz vardır. Bu yaşla ilgili sorunların çoğu, diş fırçalama alışkanlığınız ve diş…