Bu yaz neon rüzgarı esecek

Yazın Trendi Özdilek Ev Tekstili’nden: Neon Serisi!

Özdilek Ev Tekstili, her dönemin trendi neon renklerden ilham alarak tasarladığı Neon Serisi’ni, kullanıcılarının beğenisine sundu. 90’lı yılların sevilen neon renklerinden gelen enerjik duruş ve göz alıcı his, Özdilek Ev Tekstili’nin tasarımlarıyla yatak odası ve banyo koleksiyonlarına taşındı.

Neon Serisi’nin Capcanlı Renkleriyle Gözünüz Kamaşacak

Neon renkleri nötr renklerle bir araya getiren koleksiyon, çarpıcı bir görünüme sahip olmak isteyen stil sahibi ve modasever kullanıcıların tercihi oluyor. Neon yeşiline mavi kombin tercih edilirken, neon turuncuya ise haki yeşili eşlik ediyor.

Özdilek Ev Tekstili, Neon Serisi’ndeki en yeni ürünleriyle bulunduğunuz ortamda hem yazın enerjisini hissetmenizi hem de rengarenk neon yaz trendiyle modanın içinde olmanızı sağlıyor.

Neon Serisi’nin özel ürünlerini güvenli ve hızlı bir şekilde Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinden ve Özdilek mağazalarından temin edebilirsiniz.

Ürün fiyatları:

Özdilek Neon Plaj Havlusu 64,95 TL

Özdilek Neon El – Yüz Havlusu 22,95 TL

Özdilek Neon Şal Yaka Bornoz 189,95 TL

Özdilek Neon Nevresim Takımı Çift Kişilik 259,95 TL

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Türk Dizileri

Televizyon şüphesiz ki birçoğumuzun hayatında önemli bir yer kaplıyor. Televizyon kanallarının olmazsa olmazı da diziler. NG Araştırma  olarak birçoğumuz için…
Devamını oku...

Çeşme’de Çini Günleri

Çeşme Belediyesi’nin desteğiyle Ilıca Çini Atölyesi kursiyerlerinin hazırladığı ‘Çeşme’de Çini Günleri Sergisi’ açıldı. Sergi açılışına katılan Çeşme Belediye…