Pınar Cafe Art ile #evdecafekeyfi

Evde zaman geçirdiğimiz bu günlerde Pınar, yeni ürünleri ile özlediğimiz cafe keyfini evlere getiriyor. Pınar Cafe Art serisi ile cafelerin en çok tercih edilen ürünleri Latte ve Chai Tea Latte, Pınar kalitesi ile evlere taşınıyor. Sütten üretilen ve ister soğuk ister sıcak tüketilmesi ile farklı damak tatlarına hitap eden Pınar Cafe Art serisi evleri cafeye dönüştürüyor.

Pınar, yeni serisi Pınar Cafe Art ile 2 yeni ürününü kahve severlerin ve yeni tatlar denemek isteyenlerin beğenisine sunuyor. Lezzetini Pınar Süt’ten alan Pınar Cafe Art serisi, Latte ve Chai Tea Latte keyfini evlere taşıyor. Sosyal mesafenin ön plana çıktığı, evlerde zaman geçirilen bugünlerde Pınar, tüm evleri birer cafeye dönüştürüyor.

İster soğuk ister sıcak…

Sütten üretilen ve 500 ml’lik ambalajlarıyla raflarda yerini alan Pınar Cafe Art, Türkiye’nin çok sevilen ve en çok tüketilen kahve çeşitlerinden Latte ve tadıyla olduğu kadar kokusuyla da kendine hayran bırakan Chai Tea Latte ile evde cafe keyfi yaşatıyor. Pınar Cafe Art Latte, Pınar Süt ve kahvenin uyumlu birlikteliğiyle ortaya çıkarken; Pınar Cafe Art Chai Tea Latte ise
zencefil, tarçın ve karanfil aromasını süt ile buluşturuyor.

Evlerdeki kahve keyfi Pınar Cafe Art’ın, müzik platformu Spotify üzerinden hazırlanan listesi ile de ikiye katlanıyor. İsteyenler Spotify’daki “Pınar Cafe Art” isimli profil üzerinden Pınar’ın hazırladığı listeye ulaşarak, Pınar Cafe Art ürünleriyle kahve keyfine keyif katarken, müzikler eşliğinde kendisini cafede hissedebilir.

İster soğuk ister sıcak tüketilebilmesiyle günün her anına eşlik eden Pınar Cafe Art serisi ile yeni tatlar arayanlar için eşsiz tarifler de hazırlanabiliyor. Birbirinden lezzetli farklı tarif önerilerine Pınar Hep Yanımda’nın Youtube kanalı veya görseldeki QR kod aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like