Agora ile Çeşme Oasis’e Gidiyor!

Yaz Keyfine Keyif Katmak İsteyenler 

Agora Alışveriş Merkezi yaz mevsimi ile birlikte her yıl olduğu gibi yaza özel kampanyalarına kaldığı yerden devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören kampanyalarda bu ay “Agora ile Oasis Aquapark Çeşme’ye Gidiyoruz!’’ başlıyor. 

Agora Alışveriş Merkezi, 8 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile aynı gün içinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Çeşme’de 60.900 m2’lik bir alana kurulmuş en popüler aquapark olan Oasis Çeşme’den tek kişilik giriş bileti hediye ediyor. 

İzmir’in en büyük Aquapark’ı olan Oasis adrenalin yükselten kaydıraklara ve büyük yüzme havuzuna sahip. 31.200 m2’si çim ve peyzaj alanlarından oluşan tesiste çok eğlenceli çocuk bölümü de yer almakta ayrıca aquapark içinde aquatube, body slide, king cobra, looping rocket, rafting slide, space hole, wide slide, space race, aqua tower, korsan gemisi, dalga havuzu ve jakuzili havuz yer almakta.Yaz boyunca alışveriş keyfine keyif katmak isteyen Agora Card’lılar, alışverişlerini avantaja dönüştürerek İzmir’in en büyük Aquaparkı olan Çeşme Oasis’e hediye giriş bileti kazanacaklar. 8 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arası Agora Card ile günlük toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak, Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvuran ziyaretçiler, yazın tadını Çeşme Oasis’ de çıkartma fırsatını yakalayacaklar.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like