Sevilen Sokak Lezzetleri Markası Yumami Street Food Bu Yaz Alaçatı’da!

Bilindik tatların dışına çıkarak sokak lezzeti kültürünü tekrar gün yüzüne çıkaran ve ilk şubesiyle DEKK İstanbul’da yer alan Yumami artık Alaçatı’da Elias Beach ve Eggs and Bakes’te de sevenleriyle buluşuyor

Influencer Burak Altındağ’ın yeme içme girişimi olarak ortaya çıkan ve sokak lezzetleri kültürüne DEKK İstanbul’da merhaba diyerek açık hava deneyimiyle hızlıca giriş yapan Yumami, birbirinden leziz menüsüyle bu yaz Alaçatı’da Elias Beach ve Eggs and Bakes’te müşterilerine lezzet şöleni yaşatmaya devam ediyor.

Kendine özgü sunumlarıyla bilinen Yumami eşsiz lezzetleriyle tatilcilerin gözde mekânı Alaçatı’da da devam ediyor. En sevilen burgerlerinden Yumami Burger ve Mush and Truf Burger menünün başında gelirken, Hot Dog severler için de Yumami Dog ve Mush Dog ile sokak lezzetlerine farklı bir deneyim katıyor. Tiftik Etli Dürümün yanında vegan misafirlerini de unutmayan Yumami, eşsiz menüsüne ek olarak dürüm kategorisinde yer alan Vegan Nohut Dürümü ile menüsüne çeşitlilik katıyor.

Birbirinden çeşitli damak zevkleri bulunan Yumami lezzetleri profesyonel bir ekip eşliğinde Alaçatı’da Elias Beach ve Eggs and Bakes’te misafirlerini bekliyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like
Devamını oku...

MAGAZİN

Minik Farah… Ünlü isimlerin bebeklik fotoğrafları büyük ilgi çekiyor. İşte bir ünlü ismin daha bebeklik fotoğrafı ortaya çıktı.…