Engelsiz Tasarım Atölyesi

Engelsiz Tasarım Atölyesi Etkinliği; Balçova Belediyesi & PuzzlesMedia İşBirliği ile Gerçekleşti

2021 yılında kurulan bir medya ajansıyız ve farklı sektörlerde hizmet vermekteyiz. Amacımız, insanların ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak dijital dünyada sınırları olmayan bir hizmet sunmaktır. İşletmelerin eksik olan parçalarını tamamlamak, oluşumlarını farkındalık kazandırarak ileriye taşımak en önemli hedeflerimizden biridir.

Bunun yanı sıra, tasarım dünyasının trendlerine hakim bir ekibe sahip olmamız bizi farklı kılar. Her bir proje için özgün tasarımlar ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş sosyal medya stratejileri ve dijital pazarlama kampanyaları geliştiriyoruz. Bunlar arasında SEO, SEM, SMM, içerik pazarlaması, ve daha birçok hizmet yer almaktadır. Puzzles medyanın hedeflediği ise , işletmelerin dijital dünyada öne çıkmalarını sağlamaktır.

Web tasarımı ve geliştirme, mobil uygulama geliştirme, grafik tasarımı ve animasyon, dijital içerik üretimi, marka kimliği oluşturma, medya planlama, reklam yönetimi, video prodüksiyonu, fotoğraf çekimi, drone çekimleri gibi hizmetleri de sunuyoruz. E-ticaret siteleri için özelleştirilmiş bir web tasarımı ve SEO stratejisi hizmetlerimiz kapsamındadır. Böylece, müşterilerin arama motorlarında yüksek sıralamalarda yer alarak, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmalarını sağlayabiliriz.

Puzzles Medya olarak, işletmelerin başarısı için en iyi hizmeti sunmak ve bunun için de sürekli olarak kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Gelecekte, dijital dünyada daha da öne çıkmak, daha fazla sektöre hizmet vermek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizle işbirliği yaparak, işletmelerinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlıyoruz. Daha sonra, özelleştirilmiş dijital çözümler sunarak, işletmelerin dijital dünyada başarılı olmalarını sağlıyoruz.Puzzles medya olarak daha geniş bir yelpazede müşterilerimiz için etkili ve özelleştirilmiş çözümler sunmanın yanı sıra, kaliteli hizmeti de garanti ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir ve onların başarısı bizim başarımızdır.
Sosyal medya platformlarının gücünün farkındalığından dolayı , işletmelerin sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanarak hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlamak için özelleştirilmiş sosyal medya stratejileri oluşturuyoruz.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Yogaya başlarken…

Son dönemde insanlar kurumsal hayatlarını bir anda bırakıp yogaya yöneliyor. Genci, yaşlısı, ev hanımı, öğrencisi aklımıza gelebilecek her…