Tatile Giderken Ütünüzü Unutmayın!

“Hem bavuluma sığsın, hem de kırışmasın” diyenlere

Tatile giderken ütünüzü unutmayın!

Bavula sığmayan kıyafetler, yaz tatiline çıkarken en büyük sıkıntıdır. Her güne ve geceye ayrı ayrı kombinlenip katlanan kıyafetler bavuldan çıktıklarında tanınmaz hale gelirler. Yaz sıcağını kumsal yerine ütü başında geçirmeye son veren Russell Hobbs Steam Genie ile hem bavulunuzda boş yer kalmayacak hem de kıyafetleriniz ‘jilet’ gibi olacak.

Son dönemin popüler ev aletleri arasında olan pratik ütüler, kompakt yapılarıyla şüphesiz seyahatlerin de kurtarıcısı. Ütüde inovasyonu bir adım öteye taşıyan Russell Hobbs, sadece alandan kazandıran değil zamandan da kazandıran, üstelik tüm kumaşlarla dost Steam Genie 2’si 1 arada ürününü geliştirdi. Giysilerinizde hızlı bir tazelemeye ihtiyaç duyarsanız buhar fonksiyonu, inatçı kırışıklıkları yola getirmek istiyorsanız ütü fonksiyonu tatil boyunca en pratik yardımcınız olacak.

Çantada taşınacak kadar hafif

Yazın son derece hassas ve ince kumaşlara sahip giysilerle doldurduğumuz tatil bavulumuzdaki ütünün de hassas olması önemli. Otellerde kullanılan ütülere ya da kurutemizlemeye güvenmediğiniz noktada Steam Genie devreye giriyor. Geleneksel ütülere göre çok daha hafif olmasıyla kolay bir taşınabilirlik sunan Steam Genie, çok fonksiyonlu olmasıyla da tüm kumaşlara uyum sağlayabiliyor. Ayrıca, sadece 60 saniyede ısınıyor ve giysinin ihtiyacı olan buharı kendisi ayarlıyor. Buhar özelliği 7 dakikadan fazla süre kullanılabilirken, otomatik emniyet kapamasıyla güvenlik endişesi de yaratmıyor.

60 saniyede bakterilerin %99,9’unu yok eden ütü

Askıda duran kıyafetleri bile kolaylıkla ütülemeye yardımcı olan Steam Genie 2’si 1 arada, sadece kırışıklıkların değil, bakterilerin de üstesinden gelecek bir teknolojiye sahip. Daha hijyenik giysiler vadeden ürün, sadece 60 saniyede bakterilerin* yüzde 99,9’unu yok ediyor. (*3 yüzeyde 2 çeşit bakterinin yok edildiği laboratuvar testi ile kanıtlanmıştır.)

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like