Bilet Dükkanı’ndan Akıllı Seyahat Fırsatları

Yaz aylarının gelmesi ve hava sıcaklıklarının yükselmesiyle beraber seyahat planlama telaşları artarak devam ediyor. Yenilikçi ve akıllı seyahat deneyimleri ile turizm sektöründe öne çıkan Bilet Dükkanı yaza özel kampanyalarını hız kesmeden sürdürüyor. Temmuz ayı kampanyaları seyahat severler için birbirinden farklı fırsatlar sunuyor.

Mobil uygulamasını ilk kez indirip cüzdan oluşturanlara özel sunulan 500 TL’lik hediye kampanyası yoğun ilgi görerek 24 saatten az bir sürede tükenen Bilet Dükkanı’nın Temmuz ayına özel kaçırılmayacak diğer fırsatlarını aşağıda sıralıyoruz;

Bildirimleri Aç Kampanyaları Kaçırma

Bilet Dükkanı’nda Akıllı Seyahat saatleri başlıyor. Avantajlı fırsatları yakalamak isteyen kullanıcılar Bilet Dükkanı mobil uygulamasını indirip bildirimleri açarak sadece uygulama üzerinden sunulacak benzersiz kampanyalardan yararlanabilecek. Temmuz ayı içerisinde farklı gün ve sınırlı saatlerde geçerli olacak kuponlarla kullanıcılar sürpriz indirimler elde edecek.

Otel Rezervasyonunda 1.500 TL’ye Varan İndirim

Bilet Dükkanı, “Otel Rezervasyonunda 1.500 TL İndirim” kampanyasıyla, web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan 30 bin TL ve üzeri otel rezervasyonlarında “OTEL1500” koduyla anında 1.500 TL indirim imkanı sunuyor. 03 – 31 Temmuz tarihleri arasındaki indirim kampanyası ile avantajlı konaklama rezervasyonları yapılabiliyor.

https://panel.basinlistem.com/UrlRedirect.ashx?Mail=narliderelife@gmail.com&MailID=29209693&url=https%3a%2f%2fwww.biletdukkani.com%2fkampanyalar%2fotelini-sec-aninda-1500-tl-indirim-kazan

Bilet Dükkanı’ndan Yeni Üyelerine Özel 100 TL

“Yeni Üyeye Özel 100 TL” kampanyasıyla 18 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında Bilet Dükkanı’nın satış kanalları üzerinden “YAZ2023” kodunu girerek ilk alışverişini yapan üyelere anında 100 TL indirim uygulanacak. Bu indirim herhangi bir kısıtlama olmadan; uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerinde geçerli olacak.

Bilet Dükkanı Hakkında

30 yıldır turizm alanında kesintisiz hizmet veren Bilet Dükkanı, turizm, teknoloji ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Har Grup bünyesinde yer almaktadır. Uçuş, otel, transfer ve araç kiralama gibi hizmetleri sunan bir seyahat portalı olan marka son teknolojik uygulamaları grup şirketi Roof Stacks ile geliştirerek turizm alanında en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı, akıllı seyahat ve yenilikçi yaklaşımlar hedeflemektedir. Bilet Dükkanı, İstanbul, Ankara, Antalya, Gebze, Elazığ, Almanya ve Amerika olmak üzere yedi ofise sahiptir ve küresel bir marka olma vizyonuyla ilerlemektedir. Sektöre ve kullanıcı deneyimine değer katan çalışmalara imza atmayı hedefleyen Bilet Dükkanı, GoArt Metaverse’te de yer alarak sektöründe öncü konumunu korumaktadır.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Yeşil Bayraklı!

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, son 4 yılda ilçeye 152 bin…