Bayraklı’da Vegan ve Glütensiz Ürünlere İlgi

Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde, geçtiğimiz yıl sunulmaya başlanan vegan ürünler ilçe sakinlerinin beğenisini kazandı. Hayvansal kaynaklı besinleri tüketmeyen müşteriler için diyetisyenler eşliğinde hazırlanan Vegan Menü, en çok tercih edilen yiyecekler arasına yer aldı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Toplumun tamamına hitap ediyoruz. İsteyen herkesi yeni lezzetlerimizi tatmak için kafelerimize bekliyoruz” dedi.

VEGAN MENÜ 5 TESİSTE HİZMETTE

Bayraklı Belediyesi, sosyal tesislerinde geçen yıldan itibaren güncel menüye ek olarak sunulmaya başlanan ‘Vegan ve Glütensiz Yemek Menüleri’ büyük ilgi gördü. Bu kapsamda lezzetli menüleri, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışından taviz vermeyen Bayraklı Belediyesi kafelerini binlerce vatandaş ziyaret ederek, yeni menüleri test etti. 10 Sosyal Tesisin 5’inde hazırlanan Vegan ve Glütensiz menüler, Havuz, Teras, Körfez, Mürdüm ve Değirmen Kafe’de müşterilere sunuluyor. Diyetisyenler eşliğinde özel olarak hazırlanan menüde; Vegan Hamburger, makarna, pizza, tost ve Falafel seçenekleri bulunuyor.

YENİ LEZZETLERİ KEŞFEDİN

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Vegan beslenen vatandaşlarımıza alternatif menüler sunuyoruz. Hayvansal kaynaklı besinler tüketmeyen ilçe sakinlerimiz için belediyemize ait sosyal tesislerde toplumun her kesimine hitap ediyoruz. Ayrıca çeşitli rahatsızlıkları bulunan vatandaşlarımıza yönelik de glütensiz besinlerden oluşan menüler de sunuyoruz. Vatandaşlarımızın ilgisi bizi oldukça mutlu ediyor. İlgilenen herkesi kafelerimizde yeni lezzetleri keşfetmeye bekliyoruz” dedi.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like