Bu Lezzetler Ramazan Sofralarına Çok Yakışacak

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Ramazan’da misafirlerine, sevdiklerine alışılmış dışında tatlar sunmak isteyenlere Fındık Kremalı Calzone, Tahinli Fit Kurabiye ve Tahinli Sufle’yi öneriyor.

Kahve Dünyası, Ramazan ayında misafirlerine çok sevecekleri, muhteşem lezzetler sunuyor. Tadına doyulmayan Fındık Kremalı Calzone, Tahinli Fit Kurabiye ve Tahinli Sufle, ister iftarda tatlı niyetine ister iftar sonrası içilen kahvelerin yanına eşlikçi olarak tüketilebiliyor. Fındık Kremalı Calzone, hem görüntüsü hem de lezzetiyle iştah açıyor. Taptaze Calzone hamurunu, Kahve Dünyası’nın ikonik lezzetlerinden biri olan Fındık Kreması’yla buluşturan Fındık Kremalı Calzone, üzerindeki pudra şekeri ve çikolata sosuyla tamamlanıyor.

Tahinli Fit Kurabiye, şeker tüketmek istemeyenlerin, sağlıklı beslenenlerin tercihi oluyor. Rafine şeker ve glüten içermeyen Tahinli Fit Kurabiye, lezzetini kakao nibi ile zenginleştirilmiş tahin, hurma ve bademden alıyor. Sufle sevenlerin yeni favorisi Tahinli Sufle ise beyaz çikolata ve tahinle damaklarda bir lezzet şöleni yaşatıyor. Tahinli Sufle’de Kahve Dünyası’nın kendi üretimi olan tahin kullanılıyor.

Kahve Dünyası Hakkında 

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 300’ü aşkın mağaza olmak üzere 1.000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 13 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like