ESRA EZMECİ “Tuzlu Su Yöntemi Enerji Yükseltiyor”

Kişinin dişil ve eril enerjisi dengelendiğinde psikolojik anlamda huzurlu, sağlıklı, uyumlu ve mutlu bir duruma geleceğini belirten Yazar ve Uzm. Psikolog Esra Ezmeci, kadınların dişil enerjilerini nasıl yükseltebileceğini MAG Okurlarıyla paylaştı.

“Kadının enerjisinin yüksek olması, sevgi ve şefkat gibi duyguları da yoğun olarak yaşamasına neden olur. Dişil ve eril enerji dengesi sağlandığında kişi psikolojik anlamda daha huzurlu, sağlıklı, uyumlu ve mutlu bir duruma gelecektir” açıklamasında bulunan Esra Ezmeci sözlerine şöyle devam etti: “Eril ve dişil enerji dengelendiğinde kadın, fiziksel özelliklerinden çok şefkatli, hoşgörülü, sevgi dolu yanıyla doğal bir enerji yayarak cazibe kazanır. Kadının enerjisini yükseltecek en önemli yöntemlerden biri de tuzlu su yöntemidir. Bir litre suya iki çorba kaşığı tuz atılıp karıştırılır. Banyo yaptıktan sonra da sağ tarafınızdan sola doğru bu suyu dökmeniz gerekir. Bu, dişil enerjinizi arttıracak bir yöntemdir. Özellikle günümüzde çok fazla elektrik enerjisinin içindeyiz. Bu da dişil enerjiyi düşürür. O yüzden topraklama yapmak, yani tuzlu suya temas etmek, dişil enerji açısından çok önemlidir.”

Gülmek ve mutlu olmanın dişilliği arttırdığını ifade eden Esra Ezmeci “Çünkü güldüğünüzde serotonin ve dopamin hormonu salgılanır. Vücudumuzda ürettiğimiz tüm hormonların enerjisi de dışarıdan hissedilmektedir. Bundan ötürü güne hep gülerek başlayın. Gülmek sizin için zorsa da gülmek için egzersizler yapın. Aklınızda geldikçe sık sık gülümseyin. Dişilikte bir diğer önemli durum da beslenmedir. Öncelikle dişiliğin artması için bir kadının günde iki buçuk ila üç litre arası su içmesi gerekmektedir. Özellikle suyu alkali hale getirmek -içine limon veya karbonat damlatmak- hücrelerinizi besleyerek cildinizi parlatır, temizler ve dişilik enerjisini arttırır” açıklamasında bulundu.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Dijital Sigortacılık Platformu

dijipol.com YAYINDA İhtiyacına göre sigorta yaptırmak isteyenlere, farklı sigorta branşlarında, karşılaştırmalı online çözümler sunan dijipol.com yayına girdi. Zorunlu trafik sigortasından kaskoya,…