Evlerinizi Kişiselleştirin; TEPE HOME ile Yaşam Alanlarınızı Yenileyin

Baharında gelmesiyle birlikte evlerimiz de değişiklik yapma isteği içimizde uyandı. Ev dekorasyonu denildiği zaman ise akıllara çok fazla seçenek geliyor. Hem bütçeme uygun olsun hem de yaşam alanıma renk katıyım diyenler, farklılık yaratmanın en önemli unsurlarından olan aksesuar seçimlerinde nelere dikkat edilmeli? Tepe Home sizler için doğru aksesuar kullanımı ile evinizin dekorunu yenilemenin yollarını anlatıyor.

1-DUVAR DEKORASYONU:

En çok tercih edilen duvar aksesuarlarından birinin ayna olduğu söylenebilir. Aynalar, odaları daha geniş ve aydınlık gösterirken, dekoratif bir unsura dönüşerek estetik bir dokunuş sağlar. Bir diğeri ise tablolardır. Duvarlarınızı; rengarenk, çiçek desenli tablolarla süsleyerek baharı evinize taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda şık ve modern panolar tercih ederek, duvarlarınıza estetik katabilirsiniz.

2- KIRLENTLER:

Koltuklarınızı, kendi zevkinize ve yazın canlı enerjisine uygun seçeceğiniz kırlentlerle dekore ederek evinizde konforlu şıklığı yakalayabilirsiniz. Kırlentlerde kullanılan renk ve desenlerin, mekânın genel dekorasyonuyla uyumlu olması önemlidir. Farklı desen ve dokulardaki kırlentler mekâna dokunsal bir zenginlik kazandırır.

3- HALILAR VE KİLİMLER:

Estetiğin görünmez kahramanları olan yer dekor ürünlerinin dekorasyonunuzda fark yaratma etkisine sahiptir. Halı ve kilimlerin odanın rengi ve tarzıyla uyumlu olması, mekânın bütünlüğünü sağlar. Kullanılan alanın ölçülerine, mobilyaların boyutuna uygun olması ve doğru şekilde konumlandırılması önemlidir.

4- DEKORATİF OBJELER:

Doğru seçilen dekoratif objeler, evlerinize hem estetik hem de kişilik katarak inanılmaz farklar yaratabilir. Mekâna, zamana, zevklerinize uygun objeler seçerek yaşadığınız alana göz alıcı etkiler katabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınız kişiselleştirmek ve yenilemek isterseniz, özgün dekorasyon fikirleri için Tepe Home mağazalarına gidebilir ya da www.tepehome.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz…

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like
Devamını oku...

Kültür & Sanat

Netflix Dizi ve Belgesel Önerisi Girlboss / Dizi Tür: Komedi, Amerikan dizileri, kitaplardan uyarlanan dizileriYapımı: 2017Oyuncular: Britt Robertson, Ellie…