Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi!

Türk hazır giyim sektörünün öncü markalarından Sarar, Nisan ayına özel bir indirim kampanyası başlatıyor. 30 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 2024 Yaz Koleksiyonu yeni sezon ürünlerinde yapılacak her 5.000TL ‘lik alışverişe 1.000TL’lik bir indirim uygulanacak.

80 yıldır şıklığın izini nesillerden nesillere aktaran Sarar, Nisan ayını özel bir indirimle karşılıyor. 30 Nisan tarihine kadar; Sarar mağazalarında ve sarar.com’da yapılacak alışverişlerde, her 5.000 TL’lik alışverişe, 1.000 TL, her 10.000 TL’lik alışverişe 2.000 TL ve her 15.000 TL’lik alışverişe de 3.000 TL’lik bir indirim sağlanacak.

Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar, 80 yıldır aynı tutku ve azim ile moda sektörüne yön verdiklerini belirtirken: “Sarar olarak, 1944’ten beri müşterilerimize, kaliteli ve şık ürünleri makul fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Nisan ayının sonuna dek yaz koleksiyonlarındaki yeni sezon ürünlerimizde geçerli indirimimiz ile baharı Sarar şıklığıyla karşılıyoruz. Bu fırsat ile tüketicilerimiz sezonun vazgeçilmez, dinamik ve modern parçalarını gardıroplarına ekleyerek sürdürülebilir bir şıklık deneyimi yaşayacaklar. Kampanyamızı keşfetmek adına tüm  modaseverleri Sarar mağazaları ve sarar.com’a davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like