Enza Home’dan En Şık Evlilik Fırsatları!

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, evlilik hazırlıkları yapanları mağazalarına davet ediyor. 30 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında evin tüm mobilyaları 10.000 TL anında indirim ve 5.599 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor. 

Baharın gelişiyle birlikte evlilik hazırlıkları yapanların sayısı da bir hayli artıyor. Mobilya alışverişi ise hazırlıkların en önemli kısmını oluşturuyor. Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara “En Çok Sen” diyerek benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, birbirinden şık tasarımları ve düzenlediği kampanyalarla bu süreçte evlenecek çiftleri yalnız bırakmıyor. Enza Home, yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarından oluşan Evlilik Setleri’nde anında 10.000 TL indirim ve 24 aya varan taksit imkanı sunuyor.

Enza Home’da fırsatlar bununla bitmiyor. En Şık Evlilik Fırsatları kampanyasıyla seçili mobilya, halı ve aydınlatma ürünlerinde 59.900 TL ve üzeri alışverişlere 5000 TL, 79.900 TL ve üzeri alışverişlere 7000 TL, 99.900 TL ve üzeri alışverişlere ise 10.000 TL anında indirim uygulanıyor.

 

Evlilik hazırlıkları yapanlar, Enza Home’un sunduğu Mimari Destek hizmetinden de faydalanabiliyor. Bunun için çiftlerin mimarihizmet.enzahome.com.tr/ adresinden ya da en yakın mağazadan randevu alması gerekiyor. Görüşme sonrası Enza Home mimarları tarzınıza, ihtiyacınıza, mekan ölçülerinize ve bütçenize uygun ürünlerle 3D çizimler hazırlıyor. Ardından mimarın sunduğu alternatif dekorasyon çözümlerinden tercih ettiğinize göre alışveriş listeniz oluşturuluyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like