LC Waikiki ile Adım At Kazan!

Türkiye’nin lider moda markası LC Waikiki, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına teşvik etmek amacıyla LC Waikiki mobil uygulamasında “Adım At, Kazan!” projesini hayata geçirdi. LC Waikiki üyesi olan kullanıcılar, bu yenilikçi proje sayesinde attıkları her adımın ödül kazandırdığı bir deneyim yaşıyor.

Giyim perakende devi LC Waikiki, moda perakendeciliğinde teknolojiye öncülük etmeye devam ediyor. LC Waikiki mobil uygulamasında “Hesabım” sekmesinden erişilebilen “Adım At, Kazan!” sayfası, üyelik oluşturan kullanıcılara adım attıkça kupon kazanma fırsatı sunuyor.

Koşullar ve Katılım

LC Waikiki mobil uygulamasında üyelik işlemlerini tamamlayan herkes, “Adım At, Kazan!” fırsatından yararlanabiliyor.

Aktif yaşamı teşvik etmek üzere hayata geçirilen proje ile haftada 4 gün, günlük 10.000 adım atarak toplamda 40.000 adım tamamlayan kullanıcılar, LCWaikiki.com online alışverişlerinde geçerli indirim kuponu elde ediyor.

Belirlenen gün ve adım sayısı hedefine ulaşan kullanıcılar, kuponlarını “İndirimlerim” sayfasında görüntüleyebiliyor.

Uygulama ve Entegrasyon

“Adım At, Kazan!” sayfası, kullanımı kolay bir arayüzle tasarlandı. Adımlar, kullanıcıların tercih ettiği cihaza göre IOS Sağlık uygulaması veya Android Google Fit ile entegre çalışarak sayılıyor. Bu sayede kullanıcılar, spor aktivitelerini daha kolay takip ederek adımlarını indirim fırsatına dönüştürebiliyor.

“Adım At, Kazan!” ile LC Waikiki, tüm müşterilerini sağlıklı adımlarla aktif yaşama ve kazançlı alışverişe davet ediyor.

0 Shares:
Bir yanıt yazın
You May Also Like